A.) 20 łusek Dla Jana

Status
Zamknięty.

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
a.) Aby miec nowa zbroje ten 2 pancerz lowcy smokow mam ziomkowi przyniesc 20 lusek smoków
Wydaje mi sie ze moge je zdobyc bez zabijania gadow
prosze o kilka rozwiazan tego zadanie procz zabicia smoka

Dzięki :]

b.) Jakbyscie mogli przeslac mi mapke albo dokladne dane polozenia ,,Klifu'' jest on w GD wiem tyle
jakos na poludniu czy polnocy tego miasta z I gothic

Dzięki :]
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Wydaje mi się że jedna trzeba ubić smoki a tzeba się też nauczyć zdejmować z nich uski może i kilka znajdziesz ale nie tyle jak ubijesz 2 gady powinno starczyc. To właśnie że Jan zrobi 2 zbroje to mi się kojarzyło a co do klifu to mogę cie poprowadzic lub poszukam mapke ale to chwile zajmie
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
Dzieki dobrze ze chociaz ty te forum przegladasz



Jak bys mugl to jeszcze bym prosil mapke z zaznaczonymi smokami ale to jak czs znajdziesz dla kumpla

mam 15 lvl i 43% w walce mieczem i kusze atak 70 a miecz tez atak 70

zabije SMOCZKA???
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Powiem ci, że nie zabijesz, a ty zabijesz to się obrazisz. Powiem, że zabijesz, a ty nie zabijesz to się obrazisz. Dlatego powiem, że masz szanse. Raczej powinieneś se poradzić, chyba że wyjątkowo "utalentowany" jsteś
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ok postaram się ty ale ja nie wiem ja ci tą mapkę wysłąc mam ją na kompie bo mam orginał G2 i mam książkę z misjami i mapami ja wiesz jak to wstawic to napisz to ci wstawie a nie to może ci na e-mail wyśle



A z tymi smoczkami może kłopot być jak czemu ty masz tylko 43 % bronią na co ty te punkty wydawałeś
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT
Ok postaram się ty ale ja nie wiem ja ci tą mapkę wysłąc mam ją na kompie bo mam orginał G2 i mam książkę z misjami i mapami ja wiesz jak to wstawic to napisz to ci wstawie a nie to może ci na e-mail wyśle

Wejdź tu i wrzuc tam tą mapkę. Potem dostaniesz do niej linki, które walniesz tu i Czesio powinien być zadowolony
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Tak tylko ja nie wiem jak ją wstawic


Już robie dzięki za pomoc Ranqiz.



Tylko że niewiem jak tam to zrobić wybieram plik podaje e-maila i co jak klikam na host it to error wyskakuje
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
Heh jakbym mial e-maila

kurde szkoda nie wiem moze jakbys mial jakas wlasna stronke to tam napewno daloby sie wkleic i mi przeslac linka

Ale nie szukaj wilkie dzieki



na ktorym lvl i z jakimi rzeczamy zabijales smoki i z umiejetnosciami??
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Ale o jaki klif chodzi? O ten co tam jest ognisty smok? Jak grałeś w G1 to powinieneś wiedzieć. Idź tam, gdzie w G1 wychodziło się południową bramą (w G1 stał tam taki gość). Dojdziesz do przełęczy. Na lewej stronie ścianie będą takie "schodki po których trzeba wskoczyć na górę. Tam już tylko drogą do smoka
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
o zadnym smoku nie wiem moze i jest tam ma podajże 2 misje zaraz napisze jaki
 

Mr. Czesio

Member
Dołączył
4.11.2007
Posty
41
,,Hosk-Pak'' misja gdzie mam zabic szamana arkow


,,Miecz Farosa'' misja w ktorej mam noo odzyskac miecz ziomka


obie misje sa w tym samym miejscu


KLIF


aa punkty na co wydalem to tak
- 55 zrecznosc ale troche wypilem mikstur chyba 2
- 70 sila
- no i reszt walka bronia
- skradanie kieszonkowe otwieranie zamkow


tyle pamietam
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Aaa. Jak grałeś w G1 to powinieneś wiedzieć. Idź tam, gdzie w G1 wychodziło się południową bramą (w G1 stał tam taki gość). Dojdziesz do przełęczy (a nawet trochę przed) skręc w prawo i już zaraz jest tam namiot tego diada szamana. Tylko ma on sporą ochronę
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Tak jak mówi Ranqiz wyjdz taranem i w prawo i lekko do góry jest takie wzniesienie wysłał bym ale jakbym wiedział dokładnie jak a tam jest wszystko po angielsku i jak wysyłam to błąd dostałem coś na poczte ale też nie wiem o co chodzi.



Jak by ktoś dokładnie wytłumaczył jak to zrobić to by się zrobiło.


wysłałem tylko skąd teraz ten link żeby tu go dać

chyba dobrze http://img144.imageshack.us/img144/579/skanuj0001lv6.jpg
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Widzisz i nie grzmisz.....
Jeśli nie jesteś pewny czy to co napisałeś jest zgodne z polską pisownią to weź i pisz w Wordzie. Przynajmniej nie będziesz miał błędów.

Co do imageshack.us:

1) Zaznaczasz upload - image (pierwsza kropka)
2) Wybierz - odszukujesz plik na dysku
3) Resize Image - chodzi o zmianę rozmiaru zdjęcia - np 1024X768
4) allowed: jpg jpeg png gif bmp tif tiff swf < 1.5 megabytes. Tutaj Ci pisze jakie rozszerzenia możesz wrzucać, oraz ich maksymalny rozmiar.
5) Host It - ładuje fotke
6) Wyświetla Ci się menu z linkami, potrzebujesz wrzucić na forum, więc kopiujesz jeden z nich Thumbnail for forums (1) albo Thumbnail for forums (2)

Masz oryginalną wersje - bierzesz aparat robisz foto, w programie (paint Ci nawet styknie...) zaznaczasz miejsce.


Klify zostały Ci wskazane...
Dziwne że nie znasz tego miejsca...było w pierwszej odsłonie serii.

peace!
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ale działa Czesio sprawdz link zapisz obraz na dysko otwórz i powiększ klif to punkt 18.



Dzięki za instrukcje nie umiałem bo nigdy tego nie robiłem
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Czemu takie fatalne zdjęcie?
Czemu nie użyłeś opcji Thumbnail for forums (1) ?

Używając jej na forum, pojawia się miniaturka zdjęcia, po kliknięciu otwiera się ono w pełnym rozmiarze...
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Bo zrobiłem to jakoś po swojemu przed twoją instrukcją teraz będe wiedział ale jak sie zapisze za dysk i powiększy to jest dobrze.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mapa
Nie znalazłem mapy Górniczej Doliny z G2, dlatego na Mapie z G1. Szukaj tam gdzie kropka, i w jej obrębie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom