6 Urodziny Gothic Up

Status
Zamknięty.

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
mogę ja odpowiedzieć na pytanie?? :D
swoją drogą to pamiętam jeszcze czasy kiedy strona stała na domenie G4ce.pl to były świetne czasy pózniej przeszliśmy na gothic.up.pl (chyba tak to było xd) no i teraz gothic.org.pl :)

więcej się rozpisywał na razie nie będę :)
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
duma

bo co innego mogę czuć w takich chwilach.

heppi birsdej ol

wychylę za was w sobotę kilka niemieckich
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
WoW ;)) 6 lat trwa forum, które nadal cieszy się niezwykła reputacją w świecie innych for, które nadal się rozwija, które ma tak dobra pozycję w google. Te fakty mówią same za siebie, same dają opinię o Gup.
Jestem tu 2,5 roku, a i powiem szczerze, że to jedna z najlepszych rzeczy, która mnie spotkała w życiu. Nawet w realnym świecie nie potrafię pozostać tak długo przy tym samym ;)

I obyśmy wszyscy mogli to samo napisać za kilka, a nawet kilkanaście lat. Życzę Wam i sobie tego ^^

I love you misiaczki ;** :DD
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
To jest prawdziwy powód do świętowania, 6 lat to nie w kij dmuchał, fakt jestem tu dopiero rok cy półtora ale nie wyobrażam sobie życia bez g up i płaczę w każdy dzien kiedy nie mogę na to forum wejść. Czuję się bardzo związany z tym miejscem i ten no...i tak. Nie wiem co jeszcze powiedzieć, gratuluję wszystkim co się przyczynili do rozwoju forum na aktualny poziom i życzę dalszych sukcesów. Gothic Up 100 lat!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witojcie ;)

Taki nawał wszystkiego, że przespałem urodziny. No nic mimo wielu problemów GUP nadal trwa i na pewno ma się dobrze. Ciesze się, że wszystko nadal się jakoś kręci i z tymi samymi ryjami spędzam tu szmat czasu.

Co do samych urodzin to będzie trzeba jakiś konkurs zorganizować ^^
 

FrozenTom

New Member
Dołączył
8.9.2009
Posty
1
Witam.

Miałem przyjemność kiedyś logować się na tym forum (oraz stronie) używając nicka "MadBull", ale ni kija nie pamiętam hasła, a skrzynka mailowa, z której wówczas korzystałem jest już nieaktywna :)

Nie mniej, tak jakoś ostatnio trafiłem na tę stronę, można rzec - przypadkowo. Trafiłem też na informację o jubileuszu. W związku z tym, że w swoim czasie dosyć sporo z forum korzystałem, a nawet miałem przyjemność przez krótki czas je moderować - przyłączam się do gratulacji. To spore osiągnięcie tworzyć serwis/forum poświęcone tak mocno ograniczonej tematyce (skierowane do wąskiego w skali użytkowników internetu, grona odbiorców - fanów jednej tylko serii gier komputerowych) przez tak długi okres czasu. Popularność serwisu i liczba użytkowników zadziwia mnie niezmiernie. Pozytywnie oczywiście ;)

Brawo ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
MadBull, pamiętam cię ^^.
Pamiętam nawet że miałeś raz avatar Kurta Cobaina, drugi raz wściekłego byka :). No i że byłeś moderatorem. Fajnie, że taki stary wyga postanowił tu zajrzeć.
Co do odzyskania hasła, skontaktuj się z administratorem, Kacperexem, to ci na pewno pomoże.

To forum jest potęgą.
 

Varadero

Member
Dołączył
6.9.2009
Posty
34
Jestem tu dopiero od chyba 3 dni, a już czuję, że jest tu świetny klimat, nikt się z drugim nie kłuci i w ogóle pomagacie sobie i mnie i na odwrót i życzę stronce i forum dalszego rozwoju ;)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ho ho ho, 6 lat.. ja tu jestem 3 ;p. Raz bardziej aktywny raz mniej. Nie chcę się rozpisywać, mam nadzieję że potrwamy jeszcze kolejne 6 lat, ave ;)
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Z tego miejsca dziękuję jeszcze za odblokowanie konta ;)

No tak, było to może z jakieś 4, albo i 5 lat temu jak zaglądałem tutaj regularnie. Później zaczęły się studia, praca, obowiązki…

Pamiętam, że zaglądałem jeszcze przez jakiś czas na jedno z konkurencyjnych for o Gothicku, gdzie wdałem się w bezsensowną dyskusję z jakimś rasistowskim pajacem :). Później niestety nie miałem możliwości „uaktywniać się” na jakichkolwiek forach internetowych, nawet dla prowadzenia pasjonujących, niczym psia kupa – dyskusji ideologicznych :).

Też Cię pamiętam, Nekromanto :)

Fajnie tak sobie powspominać, zwłaszcza jad niektórych użytkowników, wylewający się z priv-MSGach :)

Gratuluję raz jeszcze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom