6 Urodziny Gothic Up

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
6 lat, to już człowiek co nieco umie powiedzieć, umie chodzić, no i od pewnego czasu wędruje nawet do szkoły.
6 pięknych lat największego i najlepszego portalu o grach serii Gothic w Polsce. Szczerze powiedziawszy te 4 lata spędzone tutaj były dla mnie szczególne, zawsze Gothic Up miało w sobie to coś, co zachęcało do odwiedzania. Miała wspaniałych użytkowników.
Toteż nie zwlekajcie i przyłączcie się do fetowania rocznicy.

P.S. Gdyby nie elessar, pewnie nikt by nie założył tematu i rocznica by przeszła wszystkim koło nosa :)

EDIT: Pomyliłem się, jestem na G Up już 5 lat :). Poprawka.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Cóż 4 lata może nie jestem na forum ale i tak wiele osiągnąłem i trochę zobaczyłem. Poznać kogoś ciekawego oraz i nie, poznałem. To forum było moim pierwszym forum i od niego się zaczęło moje życie forumowe na innych portalach. W końcu, teraz, pozostał tylko Gup. O czymś to świadczy. Nasze forum zajebiaszcze ot co.
Cóż można powiedzieć, obyśmy mogli świętować 12 rocznice a nawet 24 ;]
Skład personalny ulegnie zmianie bo to pewne ale i tak życzę portalowi aby się rozrastał i trwał jak najdłużej.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
E tam, nie przesadzajmy. Ktoś na pewno by sobie przypomniał :).

Cóż, 6 lat to piękny okres dzieciństwa, ale dla człowieka. Dla portalu internetowego to już wspaniały wiek. Ma swoją pozycję w sieci, ma reputację, ale zarazem ciągle można nad nim pracować, jeszcze się nie znudził.
Tak też jest z Gothic Up. Boże, 2 lata z mojego krótkiego życia. Ale dla mnie działy o grze mogłyby nie istnieć :p. Siedzę tu, bo razem stanowimy bandę nieźle walniętych maniaków komputerowych i gdyby ktoś spojrzałby na to z boku, uznałby nas za jakąś sektę :). Ale to właśnie ludzie sprawiają, że to forum jest miejscem, od którego nie można odejść.

Pijemy! ^_^

Ave
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Czyli jeden z moich nałogów powstał 6 lat temu. Przeklinam ten dzień ;p.
Historia jakże bogata, jest się czym chwalić. Przetrwaliśmy hakowanie, przetrwaliśmy ban na google. Nic nas już nie zniszczy. I to jest piękne.

<łza woku>

co tu tu dużo mówić - good job i oby tak dalej aż do wieku emerytalnego ;).
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wiek emerytalny...?Moim zdaniem prędzej my pozdychamy niż to forum padnie;d
W tą rocznice życzę i sobie i Wam 100 lat trwania Forum Gothic Up ;)
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Okej, a teraz kto przebije mnie w stażu na forum? :p

Ja pamiętam jeszcze czasy, gdy forum to było niewiadomo-co i dzieciak bał się wejść na to ^^ Ale opowiadania, które wtedy czytałem, miały klimat... Bo i lepszych za dużo się nie znało ;]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
No no dziś sam jestem dziadkiem więc cóż mógłbym polecić jeśli nie Gupa :)
Tak to już jest czas nieubłaganie mija, ale jednym pozytywem jest to, że ciągle jesteśmy.
Mam nadzieje, że nie umrzemy razem z serią gothica, a przyjaźnie i znajomości ,które udało się tu zawrzeć nie zaginą i zawsze będą miło wspominane.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Ja tu jestem od 2006 roku i szczerze ? nie żałuje że tu jestem, ludzie są ok i wogóle ale przydało by się jakieś urozmaicenie ? Hmmm jakiś gaming może COD lub coś :p ?
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
cóż, G up faktycznie już może coś powiedzieć, czy pochodzić;
spędziłem tu trochę czasu - i jak na razie nie żałuję ;o
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
A właśnie, w takie dni na wspominki człowieka bierze :) Bo nie długo stuknie mi 5 lat od momentu rejestracji ( dokładnie ten sam dzień co Kacpi, tylko kilka godzin wcześniej :D ), a i wcześniej się tu przesiadywało czy to na chacie czy na forum. Jeszcze tym z niebieskim skinem z Nocy Kruka.
Ile bym dał żeby znowu móc taki dzień z przed 5 lat przeżyć :)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ano i ja coś dodam. Winszuję wszystkim ty, którzy odpowiadają za trwanie portalu w sieci. Cieszy mnie to, trochę godzin spędziłem tutaj. Czasami fajnych, ale nic nie trwa wiecznie. Teraz pozostaje jechać po administracji, że nie zorganizowałą żadnego konkursu ;p
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Aż wierzyć mi się nie chce, że to forum już tyle czasu trwa, tak wiele przetrwało i tyle godzin z mojego życia ukradło.... ale co by nie mówić - nie żałuje czasu tu spędzonego z jakże wspaniałymi członkami tegoż portalu i nie zapomnę tych pięknych chwil na nim spędzonych....
Nic z tego by nie było możliwe gdyby nie klika zaledwie osób.. nie będę ich wymieniał albowiem Ci którzy o nich wiedzą, raczej o nich nie zapomną.

Tak więc sto lat forum i wielkie dzięki, osobom które się przyczyniły do rozwoju forum ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
6 Lat Gupa, kto by pomyślał!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, niech żyje nasz portal i ludzie odpowiedzialny za jego tak udany żywot.
Choć jestem tu dopiero prawie 2 lata czuję się małą, drobną częścią tego portalu.
Czasami po kilko dni się nie udzielam ale jestem tu niemal co dziennie. Po co? Nie wiem, po to żeby być. Coś mnie tu ciągnie ale nikt nie wie co....
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
6 lat... kawał czasu, dobrej roboty :)

pewiajania się różnych ludzi
sporo was tutaj przetrwało wiele lat tworząć niesamowity klimat forum który przyciąga nowych
ja jestem tutaj bardzo krótko, ale miło spędza mi się z wami czas

rzeczywiscie gup przetrwało różne wydarzenia więc przetrwa wszystko
życzę gupowi kolejnych nie 6 a conajmniej 60 lat :)
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
W dzisiejszych czasach, niezwykle ciężko jest się przebić wśród licznej i mocnej konkurencji, oraz utrzymać się na szczycie.
Nie można zaprzeczyć, że temu forum w 100% się to udało.
6 lat to bardzo długo. Przez ten czas bywały lepsze i gorsze dni (tych drugich ostatnimi czasy było o wiele więcej), ale ostatecznie wszystko wróciło na właściwe tory i teraz święcimy same sukcesy.
Oby kolejne lata przebiegały tak pomyślnie i spokojnie jak ostatnie kilka miesięcy - tego życzę wszystkim użytkownikom oraz administracji portalu :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Cóż jako weteran forum (nie tylko z kolorku) mogę powiedzieć, obecne Gup to nie to samo co Gup 5 lat temu, gdy się rejestrowałem. Ale kto z nas jest taki sam jak był 5 lat temu?

Forum zmieniało się, czasem na lepsze czasem na gorsze, ale mimo to ciągle jest i się zmienia, wiele sukcesów które odniosło działa tylko na jego korzyść. Jako zwykły szary user który rejestrował się tutaj prawie 5 lat temu, nie spodziewałem się że przyczynię się w minimalnym chociaż stopniu do wypromowania forum na skalę krajową. Teraz po sukcesie jakim był patronat na Gothiciem i nadchodzącym Risen, nie pozostaje nic innego jak życzyć dalszych, jeszcze większych sukcesów i kolejnych 6 lat działania.


PS.
Od dawna zastanawia mnie jedno, kto z obecnych ludzi wie dlaczego portal nazywa się właśnie Gothic UP ? :>
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
To było pytanie do nowych, spaliłeś pytanie konkursowe :p
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Oj zły Meg,zły Meg...a swoją drogą...czemu "up"?:D a Nie coś innego:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom