3 Gildie Ale Tylko Jedna Na Początku...

jak myslisz kim bedziemy zaczynac na początku Gothica 3 ?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
troche mnie zastanawia to kim bedziemy zaczynac no bo jest mnie jwiecej tak :
jako lowca smokow niemamy nic do roboty na kontynencei gdzei smokow niema
jakog paladyn sluzymy królowi który jak wiadomo (ale niejest to do konca pewne)
stracil wladze jedynie magiem ognia mozna by zacząć tylko ze oni tez maja pewnie mniej to powiedzienia w z wiązku z przegraną wojną z zielonoskórymi.A jaka jest wasza opinia na ten tema? bardzo chcialbym ją poznac.Pozdro
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Goku wiesz ja sądze, że będziemy zaczynać jako postać uniwersalna. Czyli w zadnej gildi nie będziemy. To byłoby najlepsze rozwiązanie bo zawsze znajdzie sie ktoś kto nie grał w poprzednie części, a sie łapie za tą. Po za tym nikt nie bedzie wiedzial jakie umiejetności będą mu potrzebne w G3. Pozdro!!
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Możliwe jest również że zaczniemy grę postacią którą będziemy wybierać na początku. Choć do końca nie jestem przekonany co do takiego rozwiązania. Według mnie najlepszym rozwiązaniem było takie że zaczelibyśmy grać postacią z pewnymi umiejętnościami (które wybralibyśmy na początku) ale nie związaną z rzadną gildią. Poza tym jak by wyglądała rozgrywka z postacią już przyjętą do gildi (nie za łatwo). A czy w trójce nie będzie więcej gildii ? tz. magów ziemi, powietrza itp.
Pozdro
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Według mnie nie będziemy należeć do żadnej Gildii. jak w każdej części mogliśmy sami decydować o sobie tak i w Gothic'u 3 będziemy. Głupotą było by narzucenie Gildi z góry, gdyż wtedy nie mielibyśmy wyboru co chcemy robić. Jak wiadomo mają byc nowe gildie do których będziemy mogli się dołączyć a należąc do palladynów itd. juz na początku powinno nam zamykac droge do innych grup. Dlatego uważam, że będziemy zaczynać tak jak zawsze. Postac Universalna
smile.gif
Robimy co chcemy i dołączamy, gdzie chcemy.

Pozdrawiam
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Myśle że nie będziemy na początku należeć do żadnej gildii bo jaki to miałoby mieć sens? Tak jak w poprzednich częsciach będziemy mieli wybór do kogo dołączyc i tym razem członkostwo w określonej grupie nie będzie niezbędne do przejścia gry więc myśle że wielkim błędem twórców było by to aby na początku być np. magiem ognia...

Pozdro
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
Kiedyś coś o tym pisało w newsie, że nasza postać nie będzie należała do żadnej stron konfliktu (orkowie - buntownicy), każdemu będziemy pomagać i wykonywać misje jak będziemy uważać to za słuszne. Na początku chyba wychodzisz ze zbroją paladyna ;/ chociaż tak słyszałem.
Poza tym myślę że, nie będzie tu żadnych gildii jaką tu wymieniłeś ;/ pomijając gildie magów ognia.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Cóż, sami twórcy gry są nieprzewidywalni. Ja nie będę się wyłamywał z grona i powiem, że jak dopłyniemy na kontynent nie będziemy należeć do żadnej gildii, ponieważ to by nie miało sensu. W każdej części Gothica byliśmy wolnymi strzelcami więc uważam, iż w Gothicu III nie będzie inaczej. Gorn_2 ja czytałem gdzieś nawet, iż na początku będziemy w zbroi Palladyna ale nie będziemy w Gildii palladynów.
Uważam, iż będziemy wolnymi strzelcami.

Pozdrawiam.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
W Gothicu nie mozliwoscia jest wyskoczenie jakies konsoli i wybor kim sie skonczylo po przednia gre : Moim zdaniem wcisnom nam walka ze skrzynia ze zbroja wyleciala podczas sztormu
wink.gif
no i bezimienny bedzie musial sobie znalesc nowa;) wiec zaczynamy bez gildi ;takie jest moje zdanie ze zaczynamy jako postac uniwersalna
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
Uważam ,że jest to niemożliwe aby zacząć G3 już w jakiejś z góry określonej profesji.To by było bezsensu
dry.gif
.Ale również gra Gothic nienależy do takich gdzie profesje wybiera się na początku gry.Niemam więc pojęcia jak to zrobią ale napewno to się uda
biggrin.gif
.Najprawdopodobnie bedziemy zaczynac postacia "universalną"
tongue.gif
.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Oddałem tak zwany pusty głos w ankiecie, bo ja uważam, że nikim nie zagramy z gildii Gothica, 2 w 3 bo dla mnie to zabiłoby całą radość z gry. Np. masz zadanie przyłączenia się do gildii ( wiadomo, że będzie można do, kilku ) ale nie będziesz mógł, bo będziesz np. najemnikiem i już jedna gildia zabrana. A możliwe też, że najemników tam nie będzie ( oby byli
wink.gif
).

Ja nie daje głosu. Mam nadzieje, że autorzy tak nie zrobią ( chyba nie zrobią
laugh.gif
).

Jak już bym musiał, bo by się okazało, że to prawda ( oby nie ) to chciałbym być najemnikiem. A tak to nie.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Prawda jest taka, że na początku gry nie będziemy należeć do żadnej z gildi.
A w ankiecie wymieniłeś tylko trzy.. przecież będzie o wiele więcej.
Wybór gildi będzie zależał tylko i wyłącznie od nas samych.


POZDRO "Khalid"
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
Ja też odałem pusty głos ponieważ stwórcy mówili o tym że nie bedzie nasz Hero miał gildi na początek.
Napewno będzie więcej niż 3 gildie a tych tradycyjnych może w ogule nie być.
Moze (napewno) będzie znowu można dołączyć do Straży miejskiej. Jakże to jest znane być strażnikiem.
biggrin.gif



Pozdro G3 będzie RULEZZZ
tongue.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
Też sie nad tym zastanawiam przeciez tym razem bezio nie zginol i nic mu sie nie stalo. Moze bezio powie ze jest tylko zwyklym wojakiem i nic wiecej. Nie wiem moze jak byl byl paladynem To... jak krol sie dowiez e bezio zabral statek paladynow z khorinis to go wywala z zakonu hehe jakos sie to pewnie ulozy. ZOBACZYMY CO TWORCY GRY ZDZIALALI W TEJ SPRAWIE.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Ja myślę, że najwygodniej byłoby nie należeć z początku do żadnej z gildii, tak jak mówiliście. Byłoby to najlepsze rozwiązanie. Ale i tak nie dowiemy się tego, póki nie zagramy w G3...
Ps. Post trochę krótki, ale co tu jeszcze pisać?
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
Najprawdopodobnie będzie to postać uniwersalna (niezszeszona)
Gdzieś słyszałem że na początku będzie można wybrać kim się chce
być.
Ale nie powiem że napewno bo to tylko plotka.
 

Kelos

Member
Dołączył
10.11.2005
Posty
60
Zagłosowałem na paladyna, ponieważ najbardziej mi pasuje na początek g3.
Już nawed na okładce płyty jest zdjęcie paladyna. Bardzo możliwe jest też
na samym początku można być łowcą smoków. Ja tam bym wolał zastosować
jakiś wybór np. na początku gry wybierasz sobie postać. Każda z nich miała, by
określone umiejętności i runy itp. Niestety jak o g3 to jeszcze nic z tym nie wiadomo.





Pozdro BeZi
cool.gif
 
Dołączył
23.12.2005
Posty
33
Nikim. Po prostu bedziemy zaczynac normalnie bez gildi lecz z wiekszymi umiejetnosciami niz zwykle. Jest w g3 iles tam gildi. Ale duzo w wywiadzie z PB pisze.
 

Velans

Member
Dołączył
6.12.2005
Posty
32
Więc ja myśle że bedziemy postacia bez żadnej przynaleznosci może bedziemy tylko bandytem tak slyszalem
wink.gif
I dopireo potem biedziem6 mogli wybrac magow itp.

Pozdro
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Uśmiejemy się i na początku przybędzie grupa oków która nas zabije, a Xardas nas wskrzesi (deż avu, czy jakoś tam
tongue.gif
). I znów słabi wyruszymy na kontynent. Zdobędziemy gildie i etc. (jak w GII)
 

Skorpion

Member
Dołączył
10.9.2005
Posty
43
coraz częściej słyszy się że będziemy neutralni. A w wywiadzie napisali że na kontynencie o nas słyszeli i że krążą o nas legendy a raczej o naszych czynach.
a część zdolności mamy utracić na skutek jakiejś klątwy żuconej na nas podczas podróży na kontynent przesz naszego starego kumpla Ur-shaka
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom