3 Gildie Ale Tylko Jedna Na Początku...

jak myslisz kim bedziemy zaczynac na początku Gothica 3 ?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Kriss

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
32
Nie. Jednak rozpoczniemy gre bez żadnej przynaleznosci do jakiejkolwiek gildi. Zbaczycie ze na pewno na pczątku gry bedziemy mieli blizej nie okreslony strój, nie pasujący do zadnej ze znanych nam gildi z GII czy z GII NK.
pozdrawiam
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
Ja z reguły najpierw poznaje świat i wzbogacam się. Potem otwieram sobie drogi do dostania się do jednej z gildi. Pużniej myślę co jest najleprze. To moja strategia (zwykle nieskuteczna).
Ale chyba wolę być magiem. To najlepsza ewentualność aby walczyć na odległość. Gożej jak przeciwnik podejdzie zbyt blisko. Więc to dobra ale nie najlepsza ścierzka. Ale ja ją lubie.




Pozdro
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Cóż jakby to powiedzieć hmmm ... będziemy ... nikim ?? Nie możemy należeć do gildii bo to narzucałoby dalsze ścieżki rozwoju , a jak już wiele razy czytaliśmy będziemy mogli sobie wybrać gildię... to chyba tyle ... a i nie będzie tylko trzech gildii... jako , że każdy z czterech klasztorów (dwaj nowi Bogowie) będzie wymagał dołączania do niego więc samych klasztorów mamy 4 gildie
biggrin.gif
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Zacznynanie jako postać neutralna jest najelepsze ponieważ nie każdy lubi bycie magiem albo wojem, poza tym bycie neutrlanym na początku da nam całkowitą radość z kształtowania umiejętności i Bezimiennego i da nam możliwość zakończnia gry w różnych gildiach i z różnymi umiejętnościami, chociaż jakby już trzeba było zacznyać w jakiejś gildi to chyba najlepiej jest w magach.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ja na pewno nie będe neutralny! Tyle że mają być nie tylko wymienione gildie a jak już to będe tym najbliższym Pladaynowi!
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Wow! Baton return!
Co do gildii, Ja tam uważam, że będzie możliwoś importu, lub na początku stworzenia Sobie postaci, wybrania gildii i rozdysponowania Punktów Nauki zgodnymi z jakimś poziomem(gdzieś tak 45). Mniej więcej jak w sadze Baldur's Gate.
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
Ja myśle że tak niebędzesz nikim z tych klas twórcy pomyśleli ze niebędą ci narzucać gildi dlatego będze jak w gothic 1 i 2 będzesz niżej niż bezdomny. Znowu słąby i znowu będze do wyboru gdze chcesz iść.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Ja nie oddałem głosu na żadną bo nie wyobrażam sobie jakby był paladyn i potem bym chciał być magiem ognia albo wody a przecież nie przyjmują do magów jeżeli jest sie paladynem. Pewnie będzie tak jak w poprzednich częściach. Zresztą nie wiadomo jak to twórcy ułożą. Bo mogła by być też możliwość przy początku gry kim się chce zaczynać np.

wybierz postać którą ukończyłeś GII

Paladyn Mag Łowca Smoków

albo wczytanie save z GII chociaż to głupie bo jakby wtedy było z graczami którzy zaczynają od GIII.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Ja myśle że twórcy wymyślą jakiś wykręt czyli płyniemy statkiem nagle wpadamy na skały, atakuje nas potwór morski , rozopczyna sie sztorm eee albo inne katastrofy. Bezio budzi się gdzieś na plazy koło jakiegos city, jest zmeczony i zapomniał wiekszośc umiejętności i na dodatek zgubił ekwipunek i przyjaciół
smile.gif
.Czy pewno zaczniemy znowy nikim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom