Świat Risena, A Gothica

Iorven

Wiedźmin Misiak
Dołączył
10.4.2014
Posty
94
No zwłaszcza jakby faktycznie postanowiliby połączyć uniwersa.
 

Maria

New Member
Dołączył
16.3.2016
Posty
60
Świat Gothica i Risena jest podobny, choć inny. Grałam w Gothic 1,2, 2NK,3, 3ZB, oraz Arcanię (nie uznaję tej gry za Gothic) oraz Risen 1. Moim zdaniem w Risen przez to, że są w nim inne postacie, a nie te które znamy z Gothica nie czuje się TAKIEGO klimatu. Chociaż zdecydowanie twórcy tej gry puszczali oko do fanów. Sam początek, kiedy Bezimienny bohater znajduje się na brzegu wody - to takie nawiązanie do G1. Szkoda, że Piranha Bytes nie mogła na spokojnie zrobić Gothica 4. Graczom towarzyszyłoby znacznie więcej emocji gdyby akcja z Risena działa się w świecie Gothic. Mimo wszystko lubię Risen 1, nie grałam w 2 i 3 więc nie mam zdania na temat tych gier. 
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Świat Gothica i Risena jest podobny, choć inny.
XDDD
 
Nie wiem czemu się jeszcze tu nie wypowiedziałem no ale ok, jest dużo podobieństw, generalnie wyspa z risen 1 klimatem(pogoda, roślinności itd) jest podobna do jarkendaru, taka dżungla i amazonia trochę, trochę las tropikalny, takie wakacje na majorce ale więcej drzew, jak koleżanka wyżej wspomniała podobny początek w g1 i r1, no to by było na tyle, reszta chyba jest już różna. 
 
Do góry Bottom