Święta

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Święta zbliżają się już do naszych drzwi za nieco ponad 3 dni. Trochę za wcześnie, ale później mnie nie będzie, a temat zawsze się przyda.
Ale od początku.
 
Z okazji Świąt życzę Wam Wszystkim (oraz każdemu z osobna) Wesołych Świąt w gronie rodziny, dużo smakowitego jedzenia, dobrego samopoczucia, udanych prezentów i wspaniałego humoru. Oby wam nic nie zepsuło tych cudownych chwil, które są raz w roku. Obyście zapomnieli o pracy (lub co gorsza do niej nie szli - gdybyście szli to współczuję) i odpoczywali przed zapewne hucznym Sylwestrem.
 
Życzy Ja, moja osoba Dawid.
 
have-a-christmas-a-non-emotional-christmas-card-0.jpg
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Dziękuje Twojej osobie Dawidzie w imieniu swoim jak i chyba reszty forum :)
 
Wszystkie dobrego Wam życzę, spokoju trochę i odpoczynku, wewnętrznego przeżycia tego okresu nie tylko ze względu na nadmiar jedzenia jaki nas czeka ale też ze względu na osobę narodzonego Chrystusa - czy w niego wierzycie czy też nie. 
 
A, i niezapomnijcie w sylwestra prawą ręką zadać ból, lewą ręką zadać śmierć alkoholowi, chyba że jesteście mańkutami to zadać odwrotnie   :thumbsup:
 
 
Szalony Bartek z Krakowa koło Wieliczki.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Dziękuję Panom wyżej :)
A sam pragnąłbym życzyć spokoju, wypoczynku bo wielu z was naprawdę się on należy. Dużo radości i szczęścia a w sylwestra oczywiście udanej imprezy.
Życzy Szymon :D
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Dzięki Panowie :)
Wszystkiego dobrego, odpoczynku od codziennej rutyny, miłych chwil spędzonych z rodziną i niech Pan Mikołaj przyniesie duży worek z prezentami.
 
Życzy Ja, Robert z pomorza :D
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Ja również życzę wszystkim tego co najlepsze. Zdrowia, szczęścia i spokoju. Wesołych Świąt !!! Smacznych rodzinnych i pogodnych.
 
Życzyłem ja - EB/ Łukasz z Elbląga.
 
Bądźcie szczęśliwi ;)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
trochę późno ale dopiero teraz przemawiam ludzkim głosem ;), zatem moi kochani... dziekuję Wam za piękne życzenia, i także życzę Wam Wesołych Świąt, przyjaznej atmosfery, odpoczynku od codziennej harówki, i dużo dobra. Nie przejedzcie się za dużo, żeby nie bolały was brzuszki ;)
wasza wstrętna jędza, ciotka abi samo zuo/ marta z 3city/z ziemi czarownic
 
Do góry Bottom