Śniący

Czy w trzeciej części znów ujżymy Śniącego?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

pako

New Member
Dołączył
13.5.2005
Posty
13
Czyżby powrócił Śniący? Ja go nie chcę bo to frajer.
Ale chyba twórcy myślą inaczej.
 

zefir_b_s

Debile
Dołączył
17.2.2005
Posty
57
1.czlowieku najpierw naucz sie pisac po polsku
2. ten temat juz byl a opcja szujak nie gryzie moim zdaniem powienienes dostac ostrzezenie
mad.gif
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
zgodze sie z zefirem-temat już był. A co do twojego pytania to sie wypowiem : Śniący moim zdaniem powróci ale napakowany bo w g1 był słabiutki i taki chudy a teraz to bedzie lol..
Pozdro i używaj opcji szukaj koleś!!!!!!
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Tak sniacy napewno wroci i dobrze znowu skopie mu tylek a co do temat juz byl nie bede sie powtarzal
pozdro
biggrin.gif
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
wroci ale nie chcialbym go walka z nim byla chlorenie nudna ale jak by go jakos ulepszyli to moze bym i chcal.......
wink.gif
 

Rambo

Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
40
Ej ja tu nie jestem długo ale bez jaj ... No piszecie takie posty ... To ja bym se mógł nabić samymi pytaniami na temat G3 z 15000 postów. SPAM to określenie tego co się tutaj dzieje
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Rambo przegiołeś, bo pytania sie powtarzają, ktoś może usunąć taki post itd..... ale co do śnicego to chciałbym aby wrócił ale wole żeby walka była z nim podobna jak w jedynce tyle(przebijanie serc),a poźniej taka jak ze smokiem-ożywieńcem w dwójce
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Mi bardzo trudno stwierdzić, czy śniący powróci, czy jednak nie... Nie mam pojęcia, w życiu bym nie pomyślał, że on może być w g3, ale jak wiele osób o tym mówi, to ja w końcu sam nie wiem... Nie zdziwiłbym się, gdyby to była jedna wielka plota.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja uważam że napewno śniący nie powróci myśle tak dlatego że twórcy zapewne będą chcieli znowu popisać sie swoją inwencją twórczą.... Chociaż wielkim zaskoczeniem dla mnie by było ujżeć go znowu a przecież twórcy napewno nas będą chcieli zaskoczyć....
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
QUOTE Ej ja tu nie jestem długo ale bez jaj ... No piszecie takie posty ... To ja bym se mógł nabić samymi pytaniami na temat G3 z 15000 postów. SPAM to określenie tego co się tutaj dzieje

Widać, ze do spamu przykładasz się całym sercem
biggrin.gif
.

A co do tematu to nie mam zbyt sprecyzowanej odpowiedzi, z jednej strony niechciałbym śniącego, a z drugiej chciał.... tak więc niech wróci, ale będzie w queście pobocznym
wink.gif


Pozdro all
 
Dołączył
3.6.2005
Posty
30
ja nie chciałbym aby śniący wrócił bo znowu zwerbował by se trochę wiary i znowu by chcieli nas zabić tak jak cor kalom zobaczymy jak będzie
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
ohmy.gif
Ja uważam że Śniący powróci bo kurde normalnie jak gadamy z Lestem o Poszukiwaczach w GII to mówili że Śniący Najprawdobodbniej powrócił ?
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Ja uważam że Śniący powróci bo kurde normalnie jak gadamy z Lestem o Poszukiwaczach w GII to mówili że Śniący Najprawdobodbniej powrócił ?

Że niby kiedy on coś takiego mówi?? Sorki za offtopa i że taki krótki post ale ja niesłyszałem żeby on tak mówił....
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ależ grałem i to kilka razy... nie wiem o czy mówisz... Najlepiej będzie jak przytoczysz ten fragment gry... nie musi być dokładnie ale tak mniej więcej...
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
laugh.gif
No dobra to jest w piątym Akcie jak Bezi gada z Lesterem i lester mówi że głowa go boli a bezi że wie czemu bo Poszukiwacze to dawni Członkowie bractwa śniącego i potem dochodzą do wniosku że Śniący Powrócił.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Faktycznie takie coś jest ale no nie dochodzą do wniosku tylko przypuszczają że jest to możliwe... Troszke uważniej słuchaj dialogów
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom