Łuki I Tabliczki

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
hmm... wydawalo mi sie ze temat z mistrzostwem lukow juz byl ale po wpisuaniu setek kombinacji do opcji szukac postanowilem zalozyc temat :p

- Wie ktos kto i gdzie uczy mistrzowskiego poslugiwania sie lukiem?

- Jak odczytac sfatygowane tabliczki ? bo slyszalem ze dodaja +10 pradawnej wiedzy...(klikam na nie i nic)
 

Merdion

Member
Dołączył
6.11.2006
Posty
61
to tak co do łuku jet to jeden z buntowników w Nemorze oraz Falk z domku mysliwych na wzgórzu niedaleko Silden

a co do tabliczek to sie na nie klika i tak jak w G2 Nk gostek je czyta i dostaje bonus ale mi to jakoś nie działa tzn czyta tabliczke i dostaje bonus ale po chwili stan pradawnej magi wraca do poprzedniego stanu tak więc to pewnie jakis bug
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(Merdion @ 09-12-2006, 10:10) [snapback]129561[/snapback]

to tak co do łuku jet to jeden z buntowników w Nemorze oraz Falk z domku mysliwych na wzgórzu niedaleko Silden

a co do tabliczek to sie na nie klika i tak jak w G2 Nk gostek je czyta i dostaje bonus ale mi to jakoś nie działa tzn czyta tabliczke i dostaje bonus ale po chwili stan pradawnej magi wraca do poprzedniego stanu tak więc to pewnie jakis bug



no coz... ja klikam na te tabliczki i koles nawet ich do reki nie bierze... :/
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
niewiem jaka macie wersje, u mnie na oryginalnej 1.08 tabliczki, zarowno zwykle jak i sfatygowane, dzialaly jak nalezy, jeden klik na tabliczke i juz.
owszem wystepuje tu bug, ale nieznaczacy, a mianowicie:
*klikamy tabliczne
*Bezi czyta
*wartosc Prastarej Wiedzy POWINNA rosnac w zaleznosci od tabliczki: +5 lub +10
*zamiast tego rosnie o wartosc x2 wieksza (czyli odpowiednio +10 lub +20) ALE TYLKO NA MOMENT
*po 2 sekundach wraca do stanu ktory powinien zostac osiagniety od razu (czyli +5 lub +10)

QUOTE(Merdion @ 09-12-2006, 10:10) [snapback]129561[/snapback]

ale mi to jakoś nie działa tzn czyta tabliczke i dostaje bonus ale po chwili stan pradawnej magi wraca do poprzedniego stanu tak więc to pewnie jakis bug



mylisz sie kolego nie wraca do poprzedniego tylko gra na moment błędnie dodaje Ci nadmierna ilosc PM, po czym wraca do normy

pozdrawiam
 

emerytek

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
10
Ja też znalazłem tabliczkę której nie mogłem odczytać ale tylko jedną i pisało w ekwipunku że nie da się odczytać. Może też na nią trafiłeś.O tym będnym dodawaniu pierwszy raz słyszę choć grę przeszedłem dwa razy.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Merdion... bylem w Nemorze i zaden z mysliwych tam nie uczy luku na poziomie mistrza :/
a moze mi ktos powiedziec gdzie jest osoba ktora mam sprowadzic do nemory? (mile widziana mapka)

Znalazlem ta osobe od luku to Cinderel (czy jakos podobnie) mysliwy z OKARY ;)
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
Jesli znalezliiscie kamienne tabliczki z ruin swiatyn to ich sie nei da preczytac a pozatym te co daja(chyba onich chodzi)10 prastarej wiedzy to one takie obeliski np. w tunelu z niewolnikiem kolo siwatyni Al Shedim
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom