QUOTE (Sługa Kruka @ 26-03-2006, 12:50) Naskakujecie na tych, którzy nie lubią całych narodów. Dlaczego ich nie lubią, nad tym należy się zastanowić. Ja ruskich nie lubię, bo tam panuje bieda (przykład: ten program o biednych dzieciach). Mają tak wielki kraj i żal im trochę miejsca, żeby tym...