Ja ostatnio słucham tylko punku ale żadko kiedy sięgam po polskie kapele. US Punk to Ramones,Dead boys, Dead Kennedy's, Stooges naprawde świetne zespoły. Ale przedewszystkim słucham punka brytyjskiego : The Adicts, Sham 69 , Satan's Rats, Sex Pistols. Głównie przełom lat 70' i 80' ale i nowsze...