Wyniki wyszukiwania

  1. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    Jest do mędrzec w Temporary Fort of Geum-Ohee Castle stoi zaraz koło jednego z wejśc po prawej. Wygląda jak reszta typóc co uczą skilli. Pozdrawiam cLoNe_xx
  2. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    Znalażłem kolesie u którego można założyć gidlie ale niestety od 30 levelu więc tzreba będzie jeszcze nabić
  3. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    Dalej nie wiem jak tam założyć gildie bo było by fajnie ją załoyżyć. Co do strony można było by sie zastanowić to nie problem zrobić. Najgorsza kwestia grafiki no ale jeśłi mamy myśleć poważnie to może AzBesT cosik zrobi. Pozdrawiam cLoNe_xx
  4. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    A można było by poprosić ocoś jeśli masz cosik na zbyciu. Ja chętnie tez bym cos dał ale narazie nie mam komu ty już napewno masz leprze itemy.
  5. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    ja już prawie 11 level i nie wiem nawet jak sie zbytnio wymeinia rzeczami. Ostatnio jakaś polka dała mi zbroje nową nie ejst rewelacja ale leprza od starej kupiłem leprzy mieczyk i jakoś sie gra. A gildie można było by założyć Dam znać jak będe wchodził
  6. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    To może ktoś podaruje albo od sprzeda jakis mieczyk ale aby mial minimalne obrazenia wieksze niz 45 . Moge zaplacic 1000 plus dobre samopoczucie admina . Ja dopiero 9 level no już za niedługo 10
  7. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    Mnie dobija, że tak żądko jakiś mieczyk albo zbroja wypadnie. Reszta jak narazie ok.
  8. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    Imię - cLoNePL Kalasa - Knight No i wreszcie działa mi .
  9. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    Zastanawiam sie czy umisz czytać. Wyżej pisałem, że z innych serwów idzie mi po 120 ale to tylko taka mała uwaga.
  10. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    Sciagnie sie za 1 dzien 17 godzin i 34 minut. Dziekuje bardzo ale wylanczam a chialem zagrac sobie jakos. Pozdrawiam cLoNe_xx
  11. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    No kurcze tylko tam midzie wolno gdzie indziej leci 120kb/s a tu spadlo juz ponizej 1 :/
  12. cLoNe_xx

    [Kal Online]

    A skąd moge to ściągnąc bo z ich serwa idzie strasznie wolno zaledwie 3kb/s. Przeciez to poracha totalna. Pozdrawiam cLoNe_xx
  13. cLoNe_xx

    Nowy Klan (Gildie)

    Moze je nadać przywódca gildii jeśli doniej dołączysz. Wyślij priva do bobka jak przyjmie cie bedziesz mogl pisac.
  14. cLoNe_xx

    Najbardziej surowy mod na forum

    Molu a ty byś pamiętał za co dajesz sotrzezenia jakbyś ich dawał troche. Na forum jest 1300 userów dałeś 20 ostrzeżeń przez tydzień i wątpie abyś pamiętał ze szczegułami za co każdemu je dałeś. Ale za nic spowjego napewno nie masz. A mod nie musi ci mówić za co jeśłi ci powie to tylko dzięki...
  15. cLoNe_xx

    Nowy Klan (Gildie)

    Ten temat to nie nabór. Nabory ogłaszać będą przywódcy gildii. Kiedy zostaną wybrani. Ten temat miał tylko objaśnić jak mniej więcej będzie to funkcjonować.
  16. cLoNe_xx

    Nowy Klan (Gildie)

    Oto, któtkie wyjaśnienie. Obecny klan MSN przestaje istnieć. Miałem mało czasu na dodawanie nowych członków i pielęgnacje klanu. Więc powstał nowy klan Nordmar's Kingdom. Dzielić się on będzie na 4 Gildie Wojoników, Magów, Leśników i Zbójów. Każda gildia będzie miała swojego przywódce, który...
  17. cLoNe_xx

    Nowa Szata Graficzna!

    Przesadzasz teoche z tą nieczytelnością. Już na atamtej były mniej widoczne.
  18. cLoNe_xx

    Nowa Szata Graficzna!

    Odpowiedzi na powyższe uwagi. 1. Każdy ma swój gust. 2. To fakt ale jak mówiłem cały czas robie dokończenia wystarczy wejśc w dział Cheats do G1 a można zobaczyć, że tam już jest poprawione. Klan Gothic'a jak będe poprawiał to od razu wykazuje liste członków całkowicie dam link na forum do...
  19. cLoNe_xx

    Nowa Szata Graficzna!

    Z tymi błedami to wiem ale chyba nie chodziło o strone tylko forum. A szata będzie tylko jedna. Jeszcze nad niektórymi elementami pracuje więc mogą być jakieś nie dociągniecia. Pozdrawiam cLoNe_xx
  20. cLoNe_xx

    Nowa Szata Graficzna!

    Jak widać na stronie pojawiła się nowa szata graficzna. Teraz będzie to jedyna szata stare poszły do kosza. Jest dużo badrziej czytelna i może wreście w tym kierunku nikt nie będzie sie skrżył. Na forum także nie długo sie to zmeini. Pozdrawiam cLoNe_xx
Do góry Bottom