Wyniki wyszukiwania

  1. cLoNe_xx

    Kapliczki Beliara

    To zle slyszales :D
  2. cLoNe_xx

    Bulit

    Nazgul tu sie zgadzam, wczesniej ten temat wywalilem ale on znowu go stworzyl teraz zamkne.
  3. cLoNe_xx

    Obozy

    Taki temat juz byl. Temat Closed
  4. cLoNe_xx

    Zbroje

    musisz podac link do obrazka a nie kod jave z mojej strony. Bo na forum to dzialac nie bedzie. Pozdrawiam cLoNe_xx
  5. cLoNe_xx

    Zbroje

    Ja pobralem niemiecka wersje z Emule. Mam Gothica 2 i NK niemeckiego. RaVeN ma odemnie. Pozdrawiam cLoNe_xx
  6. cLoNe_xx

    Zbroje

    Ja i RaVeN mamy NK. Pozdrawiam cLoNe_xx
  7. cLoNe_xx

    Test Na Gothicowca

    To teraz mam 40pkt.
  8. cLoNe_xx

    Test Na Gothicowca

    39 punktów. Ale z ta tapeta to zadna odpowiedz nie psowala umnie wiec dalem zero mysle, ze tak bylo najbardziej sprawiedliwie. Pozdrawiam cLoNe_xx
Do góry Bottom