zweirzyna w jarkendarze

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
W drugim rozdziale wyciachalem wszystkie stworzenia w Jarkendarze(oporcz ludzi
laugh.gif
). Jezeli teraz jestem w 5 rozdziale to czy pojaiwly sie tam jakies nowe stworki, bo bym sobie doswiadcznie polepszyl
laugh.gif
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Stary ile tam się potworów naroiło w kanionie są trole chyba ze 6 na bagnach dużo golemów mówię ci jazda jak nie wiem :twisted: :twisted:
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
W piątym rozdziale doszło pełno i to bardzo mocnych potworów między innymi kilka trolli , sporo ognistych jaszczurów i pełno smoczych zębaczy są prawie na każdym kroku , w jednej jaskini spotkałem nawet demona , więc krótko mówiąc jest z czym walczyć.
 

Daniel_666

New Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
9
Przejdz sie tam w 5 piątym rożdziele doszło duzo stworzeń ale możesz sobie pozabijać wszystkich bandytów a nawet piratów. Jezeli masz dobrą postać to możesz wybić wszystko co się rusza (oczywiście nie ciebie)
biggrin.gif


[ : Nie Lut 27, 2005 7:47 pm ]
Przejdz sie tam w 5 piątym rożdziele doszło duzo stworzeń ale możesz sobie pozabijać wszystkich bandytów a nawet piratów. Jezeli masz dobrą postać to możesz wybić wszystko co się rusza (oczywiście nie ciebie)
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
w kanionie full troli i smoczych zebaczy. I o ile pamietam juz wczesnie sa chyba 4 rozdzial. Ja tam sobie nabilem a na smoczego zebacza polecam bryle lodu:)
 
A

Anonymous

Guest
Nie no ja mysle ze wystarczy mi mieczyk (smocza zguba, 70 % bronie dwureczne), no i chyba faktycznie wytluke tez wszystkich bandytow
laugh.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom