Zwój Zniszczenia Magicznej Bariery

Status
Zamknięty.

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Obecnie jestem Inkwizytorem w 4 rozdziale szukającym częśći pancerza tytanów ale za każdym razem gdy wejdę do świątyni w której znajduje się któryś z elementów, prędzej czy później natrafiam na drzwi zabezpieczone magiczną barierą. Jednak przeszłem się po wszystkich kupcach i nie umiałem znaleść takiego który mialby ten zwój. Mam jedynie runę z sarkofagu Usergora ale jako Inkwizycja nie moge uczyć się pieczęci. Gdzie można znaleść zwój????????????????
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Mag Illumar w klasztorze może Ci zrobić 5 zwojów wystarczy pogadać z nim i dać mu pieczęć.
 

QbeK

New Member
Dołączył
4.2.2008
Posty
29
Rownież mam problem z magiczna bariera. Jestem bandyta w 2 rozdziale. Musze dostac sie do swiatyni w ktorej uwieziony jest druid. Nie mam żadnego zwoju, żadnej runy, a otwarcie tej bariery jest konieczne... Moze jest jakis inny sposob dostania sie do tej swiatynie, jak tak to prosze o podpowiedz

Pozdrawiam
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Rownież mam problem z magiczna bariera. Jestem bandyta w 2 rozdziale. Musze dostac sie do swiatyni w ktorej uwieziony jest druid. Nie mam żadnego zwoju, żadnej runy, a otwarcie tej bariery jest konieczne... Moze jest jakis inny sposob dostania sie do tej swiatynie, jak tak to prosze o podpowiedz

Pozdrawiam

Dotknij magicznego pola ,a następnie pogadaj z Cyrusem dostaniesz 3 zwoje na zniszczenie.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Z runy Ursegora możesz tworzyć zwoje (Bo tu chodzi o zniszczenie bariery, tej czerwonej, a nie niebieskiego pola - czy tam na odwrót). Bariera to ta co pojawia się w IV rozdziale w grobowcach.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom