Zrzutka

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie.

Podobnie jak w zeszłym roku, mimo wysyłki mailngu i zamieszczenia reklamowego linka nie udało mi się uzbierać pełnej kwoty na przedłużenie domeny, oraz licencji na forum. Pech chciał,że oba "obowiązki zapłaty" zbiegły się w czasie. Stąd też ogłaszam wielka zrzutę gothic up.
Każdy kto ma chęć może pomóc wpłacając jakąś kwotę na nasze konto. Zaznaczam, że zrzuta nie jest obowiązkowa!!! Nikogo do tego nie zmuszam, ani też nie namawiam. Kto ma chęci może wspomóc, nie musi.

Nie chcę aby nasz portal był kojarzony przez was jako strona, która nie potrafi się sama utrzymać. Niestety wszystko kosztuje, ceny idą w górę, każde kolejne przedłużanie domeny jest droższe. Staramy się nie wciskać wam uciążliwych reklam, żadnych popupów itd. Jednyną reklamą u nas jest najczęściej coś mojego :p o czym wiecie.
Jeśli chodzi o forum, to niedługo będzie nowe IPB 3.1 i warto mieć ważną licencje na support i download nowej wersji. (za to co już mamy NIC nie płacimy, licencja nie wygasa).

Co możemy zaoferować? Nie wiem grupę VIP i na pewno pamięc o tym, że pomogliście nam w jakims stopniu ;)
Nikogo nie zmuszam, może się ktoś skusi.

Dane do przelewu:

Tomasz Kacperowski
Tytułem: Zrzuta GUP

Konto: 61 1140 2004 0000 3502 4361 1610


Nikt nie musi nic wpłacać, po prostu jak ktoś ma luźną gotówkę i nie ma co z nią zrobić i chce wspomóc gup'a zapraszam.
Nawet jak nikt nic nie wpłaci to spokojnie. Domena itd wszystko będzie.

Kwota jaką próbujemy zbierać to 150 zł.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Podaj na PW adres, bo mi nie chcą puścić przelewu bez tego.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Podobnie jak feo jak możesz podaj mi adres dokładny do tego przelewu, bo w moim banku też wymagają. PW najlepiej. Ewentualnie Foe jak dostanie i będzie mógł niech mi poda ;p
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
też poprosze adres, w sumie gdzieś miałam bo nawet gnom od ciebie przylazł ale mam sklerozę i nie wiem gdzie go upchałam :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witajcie.

Tomasz Kacperowski
ul. Armii Poznań 66/8
62-030 Luboń

Oto dokładny adreso.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
hehe teraz możemy ciebie napaść, spodziewaj sią nas w nocy

ale serio dzięki za adres

edit: poszło :*, wpraszam się na ciacho ;)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Mam tylko pytanie: czy można pieniądze wysłać pocztą do twojego domu prosto? Albo na konto bankowe, bo tak tez chyba można? Tak się składa, że nie mam konta bankowego a teraz nie będę zakładał ^_^ A tak to dorzuciłbym te 2 dychy czy 3 ;)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jasne, że możesz. Idziesz na pocztą i bierzesz świstek do wypełnienia

http://img217.imageshack.us/i/blankietty6.jpg/

Płacisz kwotę przelewu plus 2.50 za sam przelew.

U góry wpisujesz imię kaca i jego adres, niżej numer konta, potem kwotę i kwotę słownie, następnie swoje dane i tytuł przelewu. Nie musisz walić każdej litery oddzielnie w każdej kratce ;).
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Domena przedłużona.
Na razie z zrzutek było 55 złotych.

Dołożyli się:
Abi
Feo
Dudi

Jak ktoś nadal ma ochotę się dołożyc do licencji, to będzie nam miło.


Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom