zręczność u najemnika

Status
Zamknięty.

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
czy ktoś mi może doradzić ile ładować u najemnika zręczności jeśli gra sie kuszą i mieczem dwuręcznym ? i czy zręczność wpływa na celność z kuszy
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
q

Z tego co wiem to wpływa, podobnie jak w otwieraniu zamków, a zresztą bez odpowiednio dużego zspułczynnika zręczności nie będziesz mógł zakładać lepszych kusz
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
a czesami do noszenia kuszy nie potrzeba siły???
 

Buster

Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
148
Potrzeba sily i wcale zrecznos nie wnika na celnos i zamki ja gralem najemnikiem i mielem ze 40 zrecznosci i mialem kozacka kusze i wszystko bylo loox
 

arnold16

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
39
chcesz celnie z kuszy strzelac to pakuj w kusze
smile.gif
a zrecznosc to jak lubisz krasc:p
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
A mi wydaje się że zręczność wpływa na obrażenia kuszy tak jak siła wpływa na obrażenia od mieczy , oczywiście mogę się mylić , ale jeżeli zreczność nie wpływa na obrażenia kuszy to kusze w NK są trochę słabe.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Też wydaje mi się że zręczność wpływa na celność z Kuszy i Łuków. Przykładem może być fakt że obecnie mam zwykły Łuk. Potrzeba do niego bodajże 25 zręczności aby móc go nosić. Jestem na poziomie Strzelca. Obecnie mam 40 zręczności i coraz celniej strzelam z łuku. Tak mi się wydaje. Bo napewno nie mam aż takiego szczęścia żeby co drugi strzał a nawet za pierwszym strzałem trafić cel. Im więcej zręczności tym mniej wytrychów tracimy. Mówi nam o tym Thorben albo Ramirez niepamiętam dokładnie :oops: Zręcznośc służy też oczywiście jak wszysy więdzą do kradzieży kieszonkowej. Im więcej zręczności tym łatwiej kogoś ołupić. pozdro All
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Zręczność raczej wpływa na trafienie, bo gram najemnikiem, mam dużo siły, mogę nosić koozacką kuszę i co z tego jak nikogo trafiźć nie mogę bo mom 15 zręczności.
 

phela19

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
52
Celność

Zręczność w Nocy Kruka nie wpływa i nie wpływała na celność walki kuszą
Jeśli chcesz celnie strzelać z kuszy to ucz się umiejętności KUSZE(siła to tylko dla noszenia lepszych kusz).Zręczność natomiast wpływa na strzelanie z łuku i walkę brońmi wymagającymi zręczność.
 

kylo14

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
16
dzięki za rady, temat zrobiłem bo chciałem się upewnić, skoro kusza wymaga siły a nie zręczności to czy warto punkty marnować, w tym momencie mam 4 lvl (z 45 min gry
smile.gif
) i base dex, no 1 mixturka, póki co niezamierzam w niego ładować
 

Bobenek

New Member
Dołączył
24.2.2005
Posty
12
zrecznosc wplywa takze na szybkosc zadawanych ciosow (bronia 1h i 2h tez) i umiejetnosc szybszego generowania kombosow, ale co do kombosow to bardizej widoczne to jest przy zwiekszaniu umiejetnosci walki
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
zrecznosc wplywa na:
-umiejetnosci zlodziejskie
-mozliwosc noszenia niektorych broni i wszystkich lokow
-akrobatyka od 90 zrecznosci
-zrecznosc jest dodawana do obrazen przy kuszach i lukach (wieksza zrecznosc = wieksze obrazenia)

na celnosc i zasieg wplywa wytrenowanie w danej broni. wiekszy % w lukach/kuszach = pocisk dalej leci i wieksza szansa na trafienie

zrecznosc NIE wplywa na szybkosc zadawanych ciosow. na szybkosc wplywa wytrenowanie w danej broni, jednak sa to ustalone granice (osoba z 32% w jedno- tak samo macha jak osoba z 59% w jedno-). wiem ze w broniach jednorzecznych juz od 30% mozna szybciej machac na boki
 

n1bo

New Member
Dołączył
14.3.2005
Posty
24
A czy np. jak miecz wymaga zręczności to do krytyka dodawana jest zręczność czy siła ??
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Kusza

Mnie się wydaje że wtedy to im większa zręczność to większe obrażenia ale nie jestem pewien. A co do tych kuszy to chyba zręczność wpływa na obrażenia a umiejętność kusze na celność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom