Znowu Jakis Bug

Status
Zamknięty.

robi_4

New Member
Dołączył
9.6.2007
Posty
10
Mam taki problem :
Razem z Cyrusem szlismy na Ortege ale jednak sie rozmyslilem i kazałem mu wracac. Ja poszedlem do Reddock no i chcialem pojsc do Cape Dun, ale zobaczylem ze Cyrus lezy i jest podgryzany przez wilki :( .
Wiec prosze o pomoc :
1. Jak nalezy wpisac kod na Cyrusa (i czy wogole sie da)?
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Ogólnie kodów nie uzywam ale chyba sie pisze spawn Cyrus czy cos w tym stylu... Sorry, ze malo wiem na ten temat, ale wole nie psuc sobie gry kodami, jak masz save'y przed jego smiercia to wczytaj. Albo poprostu nie przejmujsie ta misja i lec dalej.
Pozdro!
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
albo skasuj orteg? sam. ;) a kod to spawn Cyrus albo insert Cyrus, ale narpiew uruchom useroptions.ini w folderze z seavami i tam zmien jedn? opcje z true na false. Wtedy bedzie ci dzialala konsola w grze
 

Kamczak

New Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
5
Trzeba bylo uwazac zeby ci niepadl gothic3 jest jak prawdziwe zycie. A potem wypisujesz ze niby jakis bug co jeszcze moze komp zaslaby dlatego on umarl.
 

lypek8

New Member
Dołączył
11.7.2007
Posty
7
Ja na twoim miejscu znalazl kapliczke innosa i pomodlil sie za zmarlego. A nastepnie gral dalej i sie tym nie przejmowal.
 

Santino

Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
31
Albo (o ile ten kod działa też w G3) wcielić się w niego przyciskiem "o" i ożywić ..
 

maximo

New Member
Dołączył
12.7.2007
Posty
12
To nawet nie jest bug ... po prostu wilki były głodne i se go zjadły logiczne !! ;p ale niestety tak to jest z pomocnikami ;/ ja dlatego jak nie musze to nigdy ich nie zabieram !! Co do wypowiedzi Kamczaka to gothic nie jest jak prawdziwe życie ... chyba ze dla 10 letniego dziecka ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom