Zniszcz Marzenie

Status
Zamknięty.

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
W końcu masz upragnionego GTA, grasz sobie grasz, nagle podchodzi do ciebie mama i woła (ty akurat zabijałeś kolesia i krew się lała "SYNU !!! CO TO ZA BRUTALNA GRA ?!?!?! WYŁĄCZAJ TO NATYCHMIAST" zresetowała ci kompa,połamała tą płytę i wyrzuciła przez okno :p

To już chyba jest trochę bardziej oryginalne :p



Jestem najlepszym graczem w Plemionach (chodzi mi tutaj o grę internetową....żeby ktoś sobie czasem nie skojarzył z...)
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Ale to badziew, bo zajmuje za dużo miejsca etc.

W Plemionach jestem jeszcze lepszy niż Akasemis ( mam 10000000 p. :p )
 

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
... ale spółpracowałem z Akasemisem i admin także zbanował mi konto
Marzenie oddaje
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
A co to za atrakcja mieszać się w normalną "szarą" społeczność? Ja tam wolę być nieco inny niż "reszta" :p

Mam włosy jak Petrucci za czasów "Rock discipline". Nareszcie jest czym machać na koncertach.
 

czajnikos

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
14
ale na koncercie z głośników iskry poleciały i podpalily ci sie wlosy

mam martzeie nie do zepsucia :D
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Ale znalazł się jakiś imbecyl, który nie wiedział, że jest nie do zepsucia - i on je właśnie zepsuł.

Mam ocenę 5 na koniec roku z Języka Łacińskiego.

Pozdrawiam
 
V

Vergil

Guest
Ale nie umiesz zainstalować, złapałe Cię policja i siedzisz w psychiatryku za próbę nakarmienia pudełka od gry.

Jestem najlepszym prezydentem w realnym świecie, w Polsce... Jestem bogaty, nieśmiertelny, i jestem wiecznym prezydentem, mam rodzinę która kocha mnie nie dla pieniędzy i tłumy oddanych fanów. Każdy na świecie mnie lubi i może oddać dla mnie życie, Bóg sprawił, ze zwierzęta mnie kochają, i nigdy nie ulegnę wypadkowi, moja rodzina też nie :p A na świecie jest 7 mld. ludzi. Jestem też przystojny, mądry ;] A Ziemia nigdy nie wybuchnie, kosmici nie zaatakują
Nie do pobicia ;P
 

Akasemis

Member
Dołączył
12.2.2008
Posty
297
Może jesteś nieśmiertelny ale odczuwasz ból :p wziąłem cię z chaty, zawiązałem sznurkiem, zabrałem do jakiejś meliny i zacząłem przypalać twoją twarz papierosami (lol ale Ja rasista XD), potem podłączyłem do krzesła elektrycznego i podpiąłem do ekhem... chyba się domyślacie czego :p
W końcu podłożyłem do twojego biura kartę z napisem "bóg to n00b bo jest lepszy odemnie, bóg się wkur.... to znaczy wkurzył i je**** w ciebie piorunem z nieba :D
W końcu byłeś taki brzydki że ludzie nie chcieli cię na prezydenta i "Sędzia Anna Maria Wesołowska" dała ci dożywotnie pozbawienie wolności z warunkowym wyjściem z więzienia po upływie 328596781265398567826423568726875643658768 lat (dodam że cela do której trafiłeś nie miała klamek,okien,wentylacji,drzwi i nawet nie przynosili ci jedzenia :p

Ale się rozpisiałem :p ok teraz życzenie




Mam Assaian's Creed orginałke
 
V

Vergil

Guest
Pękła płyta podczas wsadzania do napedu :p
Jestem Bogiem w realnym świecie.
 

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
Ale zaczołeś iść spać od godz. 05:00 i zaczołeś dostawać same 1
Mam Gothic 4,5,6,7,8,9,10 :p
 

dawid12010

New Member
Dołączył
28.3.2008
Posty
0
Ale masz szlaban i rodzice odłączyli ci kompa na rok



Jestem najlepszy na ikariam(pomarzyć)
 

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
Ale ktoś cie sfaulował i masz kontuzje na rok
Jestem królem rhobarem II
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
Dopadł Cię Lee - reszta tylko dla widzów powyżej lat 18 z powodu drastycznych scen XD

Stworzyłem nowy system operacyjny, na którym zarobiłem miliony ^^

Pozdrawiam
 

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
Grałeś bardzo dłułgo w gothica i w tym czasie wszedł do twojego domu włamawycz i cie okrad, zapalił zapałke i zucił w kabel od komputera i ci wybuchł komputer :p
Hmm.... a niech ktoś wezmie moje marzenie :p (czyli oddaje)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom