Znikający Niewolnik

Status
Zamknięty.

JotEmI

New Member
Dołączył
11.11.2006
Posty
3
A więc tak, na farmie koło Montery siedzi jeden niewolnik o imieniu Rudolf (o ile dobrze pamiętam). Prosi nas abyśmy pomogli mu jakoś uciec. Po przeprowadzeniu z nim rozmowy pojawia nam się opcja dialogowa "Run, I will follow you." (nie wiem jak to wygląda w wersji PL). No więc użyłem tej opcji, ale dopiero po wyzwoleniu Montery. Rudolf zaczął uciekać więc pobiegłem za nim. W pewnym momencie się zatrzymuje i prosi nas abyśmy towarzyszyli mu w drodze do Okary. I wszystko było by pięknie gdyby nie to, że podczas tej rozmowy jego postać znika. Przypuszczam, że po zakończeniu dialogu biegnie on do Okary, ale jak mam za nim podążyć skoro go nie widać? W końcu sam znalazłem Okarę, ale Rudolfa nigdzie ani śladu. Wyparował czy jak ?
I tu moje pytanie: Czy któs może napotkał na taki sam lub podobny problem? Czy ktoś wie gdzie odnaleźć znikającego niewolnika ?
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Ej no wlasnie tez mi zniknal dziad jeden, doslownie sie w powietrzu rozplynal :/ i nie wiem od czego to jest?
 

Filip3k

Member
Dołączył
29.11.2005
Posty
85
No coz, mam podobny problem. I to nie tylko z tym calym Rudolfem. Mort z klanu młota wszedl mi w gore podczas prowadzenia do Klanu Ognia. Tyle ze pasek zdrowia widac a postaci ani widu ani slychu :/ Jak ktos zna rozwiazanie problemu znikajacych postaci to niech szybko pisze! ;)
 

Lotosisko

New Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
8
mam ten sam problem moze najnowszy patch to naprawia... mi tam juz nie zalezy na nim bo jestem duzo dalej
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
hmm moze byc tak ze Wasz niewolnik:
- zginal po drodze w walce np. z wilkami
- czeka na Was gdzies po drodze
zaladujcie save'a i sprobujcie ponownie....

pozdrawiam
 

4r7i

Member
Dołączył
8.11.2006
Posty
35
mnie tez zniknął, poprostu biegłem za nim i w lesie na górce zaczełem go bronic ubijając wilki a gdy je zabiłem obróciłem sie do niego a tu nie ma nikogo. Dziad sie zapadł pod ziemie i zadania wykonac nie mozna :angry:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom