Znajomość Przez Internet.

Status
Zamknięty.

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
No właśnie. Jestem ciekaw, czy i wy bawicie się w takie coś jak ePuls, MPortal, fotka.pl, itp. Czy i wy, jak wielu z mojej body, ludzi, którzy mnie otaczają, też wyrywacie dziewczyny/chłopaków przez internet. Zamieszczacie swoje fotki na np. ePulsie i czekacie na idiotyczne komenty :/ Czy według Was jest to dobre?!

Ja osobiście leje na każdym kroku z każdej osoby, która się w coś takiego bawi. Wydaje mi się to strasznie idiotyczne, głupie i wogóle. Przecież w necie można napisać, zamieścić praktycznie wszystko. No, ale nawet mówiąc o "szczerym" ocenianiu drugiej osoby. Rozwala mnie jak ktoś podnieca się, że wiele osób gapi się na, za przeproszeniem, jego morde w internecie. Kiedy się umawiajają na spotkanie itp. Nie rozumiem wogóle jak ludzie mogą się spotykać ze sobą w rzeczywistości znając się wcześniej tylko z GG, albo jakiś portalów. Dobra, może się zakochają i takie tam, ale jakoś mi osobiście to nie pasi. Wydaje mi się, że koleś powienien normalnie podejść do dziewczyny zagadać, a nie wchodzi sobie na ePulsa, zaznacza swoje miasto i "poluje" -.-'
Dobra, spoko jest wtedy kiedy np. podoba mi się dziewczyna i chciałbym ją bliżej poznać, ale nie mam żadnego punkt zaczepienia, tj. jak nie mam jak do niej podejść, nie mam się czego o niej dowiedzieć (od nikogo), to mogę skądś wykombinować jej GG i tak zacząć, ale jak ide na "ślepo", no weście mnie trzymajcie.

Uważam neta za jedynie rozywkę, a zaspakajanie swoich pragnien za jego pomocą to zwykłe tchórzostwo i lenistwo :/ Dziwi mnie randka z dziewczyną przez internet, dziwią mnie ePulsy, MPortal itp. porażka. Zwykła wiocha. To nie normalne.

Top clozet. Chyba już można ;P. - Oz.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Heh też uważąm to za idiotyzm ale jak mam informatyke (mamy z dziewczynami) to wszystkie wchodza na jakieś Epulsy itd. albo na gg lub chati gadają z przypadkowymi kolesiami. Kiedyś w podstawówce wchodziliśmy (z kolegami) na chata i sie podszywaliśmy za jakąś dziewczyna warabiając jakiegoś kumpla z klasy (polew był).
Przez właśnie takie znajomości można sobie nieźle narobić bo ktoś po drugiej stronie ekranu może sobie mówić co tylko mu sie spodoba a fotke to też może sobie znaleźć, więc nigdy niema sie pewności kto to jest.
 
G

Gray_Fox

Guest
Gorzej niż idiotyzm. Hmm, moge sie qumplować czemu nie, lecz z zaufanymi osobami i z ktorymi mam pewnosc ze on to on etC.. Osobiście do gadu gadu nic niemam, jednakże do innych shitów w którym trzeba umieść fotki, to odrazu skreślam. Potem jakiś pedofil nas sczapi , bedzie znał nasze namiary co wiecej bedzie wiedzial jak wygladamy (tyczy sie dziewczyn) no to LoL. dlatego tym eplusom mowie NIE!
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Zgadzam sie z przedmówcami.
Wszystkie stronki typu Fotka.pl itp. są beznadziejne i niczemu nie służą.... mało tego... fotki tam zamieszczone mogę być wykożystane w inny sposób, a głupota ludzka nie zna granic, więc chyba nie musze niczego tłumaczyć.
Co do gadu-gadu... pisać przecie można i raczej niczego złego w tym nie ma
tongue.gif


To byłoby na tyle.


POZDRO "Khalid"
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ja wychodzę z założenia, że jeśli będę chciał zawiązywać nowe znajomości, to pójdę na miasto i nie będę sobie pomagał internetem... Większość ludzi posiadających konta na serwisach tego typu to osoby, które nie potrafią poznać ludzi w rzeczywistości... Powyższa wypowiedź jest tylko ocenzurowaną wersją tego, co naprawdę myślę...
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moim zdanie takie rzeczy jak fotka.pl, grono etc. i zawiązywanie znajomości przez to, lub umawianie się to głupota i rzecz dla nieudaczników życiowych, którzy się siebie wstydzą i szukają "ratunku" w necie. A co do forum to można rzeczywiście poznać fajne osoby, i to inaczej się klasyfikuję
wink.gif


Pozdrawiam
 

zefir bs

New Member
Dołączył
22.11.2005
Posty
19
znajomosci przez neta to kompletna glupota np. podrywanie dziewczyny na fotki zygac sie chce jak widze taka osobe moim zdaniem trzeba z dziewczyna umowic sie gdzies na spacer albo do kina a nie swirowac w necie moj kumpel ciagle sie dzi na tym eplusie to sie podnieca jak nie wiem co a jeszcze ani jednej laski nie wyrwal
laugh.gif
 

Norton

Member
Dołączył
4.1.2006
Posty
53
To ostatnia rzecz na jaką miałbym ochotę. Mnie to niebawi. Umuwisz się z kimś a to zboczek, stary dziad, homo i stracisz dziewictwo nie tak jak byś chciał. Jednym słowem głupota. Ale jak chcecie możecie sprubować. Mój kolega prubował. Nawet nie pokazał się na spotkaniu. Widać miał cykora. Ja nigdy bym się nie umuwił.


Pozdro
mad.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Takie pokazywanie sie publicznie i chęć oceny samego siebie przez innych mi nie pasi ;] Przecierz sami dobrze wiemy na ile sie oceniamy. Zawieranie znajomości przez internet ?? Czemu nie... Ale nie w ten sposób. Momentami niektóre fotki na tego typu stronkach wręcz ośmieszają daną osobę. Straszne...
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
wypowiem sie troche jak to ja widze kontakty chlopka-dziewczyna no to tak takie kontakty przez neta ograniczają wieel rzeczy np. mowa cial czyli jakeis gesty które bardzo urozmaicają rozmowe i nieraz pozwalają lepiej wyjść z niekomfortowej sytuacji jaK patrzycie tej drugiej osobie w oczy lub ogólnie w twarz która wam sie podoba to odrazu wam cie cieplej robi
tongue.gif
a przez neta niema takich opcji i wiele innych takze raczej lepiej na zywo bo nawet jak ktos jest niesmialy to jednak czuje sie ta satysfakcja jak sie przełamie, to by było na tyle.Pozdro
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ja również uważam to za idiotyzm. Uważam, że zawiązywanie znajomości ograniczających się tylko do pisania na gg nie jest złe, ale już spotykanie się jest bezsensowne i jak wiadomo "Nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie".
dry.gif
Czasami może się to okazać niebezpieczne. Nie zawsze, ale nie wiadomo nigdy. A nawet jak się umówisz to skąd wiadomo czy się polubicie w normalnym świecie. Wielu na gg i innych tego typu rzeczach stara się zachowywać inaczej niż w normalnym świecie.

Nie polecam się umawiać z kimś z internetu.

Pozdrawiam.
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Moim zdaniem to kompletna brzura
tongue.gif
Z czegoś takiego korzystają osoby, albo które są maniakami i nie mogą odejść od kompa (to już zboczenie), czy też które nie wiedzą co zrobić z życiem. Kiedyś jak byłem nieco młodszy strasznie uwielbiałem wchodzić na czat. Jednakże było to naprawdę dziwne gdy pisałem do osoby, która ciągle pisze: jak masz na imię, czy ile masz lat
tongue.gif
zresztą zawsze każdy mówi, że ma o 5 lat więcej niż naprawdę. Myślę, że to wielka bzdura :pNigdy bym się z nikim nie umówił, gdyż nikt nie mówi prawdy
wink.gif

Co do pisania na forum mam inne zdanie. Można na nich wyrażać własne zdanie, opinie. I oto właśnie w nich chdzi.

Pozdro
biggrin.gif
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Zależy jak się to pojmuje, jedni szukają sobie drugiej połówki na sympatia.pl albo jakiejś innej strony swatającej ludzi za kasę... dla mnie to żenada, ale dla jakiegoś nieśmiałego zenona (lat 54.) to może być dobry pomysł. Prawda, dzisiaj są takie czasy że 67% pedofili szuka swoich ofiar w internecie a taka ania albo krzyś co maja 10 lat, uwierzą takiemu "wojtkowi" z internetu. Nigdy nie zawarłem prawdziwej znajomości w internecie, owszem siedziałem kilka razy na chacie, ale z nikim się nie spodkałem na realu, i nie zamierzam się z nikim spodkać za pośrednictwem internetu.




Pozdro
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Uważam, że to bezsensowne. Jak można rozmawiać z kimś przez neta, a później się spotykać? Przecież może to być jakiś pedofil albo zboczeniec. Nie wierzę, że może coś być z takiej znajomości.
Co innego gg
smile.gif
. Kiedy się z kimś rozmawia to można wyczytać między wierszami o co chodzi <;)
wink.gif
>. Zdarzają się takie osoby w moim przypadku, ale od razu je blokuje.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Znajomość przez Internet... nie wiem co miałeś na myśli.
Komunikotory typu GG czy czat. No to wypowiem się o tym i o tamtym.

GG - powiem tak. Dobre to jest jak się zna dane osoby. Pogadasz z kumplami i koleżankami. Co do nowych znajomości. Raczej od razu blokuje jakieś osoby których nie znam.

Czat - dziadostwo. Ogólnie to tylko wchodzę jak nie mam już kompletnie co do roboty. Robie sobie jaja z ludzi, którzy biorą to na serio. Nie wiem jak można siedzieć godzinami i poznawać nieznajomych. Wielkie GÓWNO to czat.
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Według mnie znajmomości przez internet są niebezpieczne.

Kiedyś miałem qmpla który miał 14 lat a podawał się za 19 i umawiał sie z pełnoletnimi panienkami.

on wyszukiwał zdjecia w necie i mówił że to jego a one przysyłały swoje zdjecia w nie jednoznacznych pozach.

I dlatego myslę że znajomosci są niebezpieczne, a wpadł w taki sposób, że rozsyłał ich zdjęcia swoich koleżanek wszystkim.

I go namierzyli, teraz ma kuratora na karku jeszcze przez 4 lata.

Znajomosci przez neta to niebezpieczne.

Pozdro.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Strony typu sympatia.pl: NIE
GG: jak najbardziej można pogadać z kumplami np z formu
Czaty: zależy w jakich celach
Sporo osob z forum poznałem na czacie gup
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
nie lubie tego typu programow jak czaty itp. jedyne co akceptuje to gg. dla mnie siedzenie na czacie to strata czasu. zaczyna sie od standardowego:
cze
cze
skad klikasz
z wawy
.....(5min. pozniej)
wiesz jestes sexy...kocham cie
ja ciebie tez (tu wstaw dowolna ilosc emotow w ksztalcie ust i serc)
...(5 min. pozniej)
bede jutro na czacie o 14:00
no ja tez.siemka misiu
siemka zabciu

a jutro o 14:00 nie ma nicku "lola" czy jakiejs tam i wszystko zaczyna sie od poczatku z jakas inną czy innym. to moje zdanie.co do gg to tak, co do chatu i tego typu podobnych...NIE!
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
To jest denne te całe fotki i randki przez internet. Niedługo będzie można zajść w ciąże przez neta. Wy wszyscy macie racje i popieram wasze wypowiedzi. Ja mam GG tylko po to żeby pogadać z kumplami i koleżankami z którymi znam się na codzień a nie po to żeby tracić czas na szukanie kolegów bo nie umiem sobie normalnie znaleźć i potem znajomi z internetu i tak mnie olewają .To dla frajerów.
A jeszcze bez sensu jest to że zdarza się że nagle taka typiara wyznaje ci miłość chociaż nie wie jak wyglądasz i nawet z nią nie rozmawiasz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom