zna ktos moze lokalizacje smoczych korzeni i szczawi krol. ?

  • Thread starter Anonymous
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Guest
chyba popsulem sprawe bo nauczylem sie u alhemika 20PN!!! robienia specjallnych mikstur ale nigdzie nie moge znalesc tych pierdulek - smoczy korzen mam jeden a szczawi 2 - czy nie oplaca sie tego robic?
 

mistEr

Member
Dołączył
23.10.2004
Posty
86
ogólnie rzecz biorąc nie !! w G2 sam zrobiłem to i potem żałowałem bo smocze korzenie i szczaw królewski są bardzo rzadkie i jest ich stosunkowo mało, ja popełniłem tylko raz ten błąd i więcej razy nie będę się uczył alchemii... no nie moge teraz znaleźć linka do mapy gdzie były zaznaczone wszystkie ważne roślinki miejsca itd. jak znajde to dam ... chyba że ktoś wcześniej poda
 

cassiel

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
56
a ja ci powiem ze sie bardzo opolaca w dodatku!!! powyzej 90 sily za 5 punktow wydasz 20 PN, zas jedna buteleczka da ci 3 punkty (15PN) czyli z logicznego punktu widzenia juz 2 buteleczki wlasnej roboty da ci 6 sily za 20PN a nie 5 sily wyluczonego u kogos za 20PN!!!!! nie mowiac juz o tym ze smoczych korzeni jest pare.. ja mialem 4 (ale na tym sie nie konczy) co dalo mi (jak milem juz 100 ) 12 sily. zas uczac sie dostalbym tylko 5 za te same PN!!!
pozdrawiam....
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
ja mam taki problem, że mam szczawi dużo - chyba 14, bo kupowałem jak tylko pojawiały się u któregoś z kupców i zbierałem na starych miejscówkach....tylko, że teraz nie mam tylu smoczych korzeni - miałem 5, ale zjadłem 2 jak potrzebowałem 2 punkty siły do jakiejś broni
biggrin.gif
Mam nadzieje, że orki w okół zamku coś będą miały :wink:
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
Orki z pewnością bedą cos miały a smoczych korzeni jest troche wiecej a z reszta szczawi mozesz zrobic miksturki zrecznosci Tez sie przydadzą
 
A

Anonymous

Guest
Poszukaj w tematach 'roslinka' i 'szczaw krulewski'
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja sie zawsze uczę robić miksturki no ale w NK to 20 PN za miksture siły to troche za dużo!!!! Szczawiu też mam dużo i goblinich jagód tż mam sporo. Goblinie jagody mają rycerze, wystarczy ich pobić i zabrać. Szczwi jest sporo bo aż 3, tam koło kamiennego kręgu koło słonecznego kręgu (tam po schodkacz na dół). Smoczych kożeni nie znalazłem u orków w NK może twórcy to zmienili bo w podstawce orki miały ich całkiem sporo (te koło zamku w GD).
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
szczawiów jest troszke więcej, niewiele ale więcej, jest koło bramy miasta za pniem, koło kręgów słonecznych i gdzieś tam jeszcze dziś znalazłem ale niestety już nie pamiętam gdzie,a smoczy korzeń znalazłem też dziś w obozie Grom'a znacyz tam jest taki pień i jest do niego przyklejony,ooo i jeszcze szczaw jest tam za 2 trolami tam gdzie jest łuk, rapier,eliksir
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
no ładna mapka ale na niej jest tylko narysowany teren wyspy khorinis (taka sama jak w grze) i na co to ma się niby przydać :?:



ahaaa już kapuje, ale ja głupi dzieki panie ''gość'' przyda się bardzo
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Dołączył
6.1.2005
Posty
189
Mam pytanie na tej mapce są pokazane kapliczki inosa ale czemu są podzielone one na czerwone i białe ???
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
smoczy korzeń jest jeszcze tam koło tych schodów na farme Bengara. Jest tam taki pień i do niego jest przyklejony właśnie. Szczwa jest chyba jeszcze u czarnego trola (niepamiętam ale chyba tam jest)
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ja jak na razie mam 2 szczawie i 1 smoczy korzen. Musisz tego szukac w poblizu kreguff i w innych miejscach
tongue.gif
 
A

Anonymous

Guest
witam.
co jest? bylem w 2 kregach slonecznych (kolo lobarta i onara) i nie znalazlem tego szczawiu cholernego, czy to mozliwe ze to jakis blad? jak gralem w g2 zawsze znajdowalem a teraz nic, amoze w nk sa gdzie indziej?
 
A

Anonymous

Guest
witam.
co jest? bylem w 2 kregach slonecznych (kolo lobarta i onara) i nie znalazlem tego szczawiu cholernego, czy to mozliwe ze to jakis blad? jak gralem w g2 zawsze znajdowalem a teraz nic, amoze w nk sa gdzie indziej?
 

baroxio

New Member
Dołączył
27.1.2005
Posty
19
jezeli chodzi o farme lobarta to moze zejdziesz troszeczke dalej za ten krag?? tam za ta gorka bedzie szczaw i cos jeszcze, chyba tabliczka czy cus nie pamietam
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
za farmą Lobarta to szczaw pojawia się dopiero jak pogadamy z Zurisem i wcześniej leży tam tylko tabliczka chyba życia
 
A

Anonymous

Guest
po szczaw kolo lobarta poszedlem po zdobyciu qlwstu od zielaza i po informacji zurisa o tym gdzie zielaz chodzi po stuff, tabliczke znalazlem, gdy gralem w g2...
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Ja też poszedłem do kręgu za farmą Lobarta,zaraz po wyjściu z wieży Xardasa (na poszątku) i nie było szczawi ale były goblinie jagody. A szczaw sietam pojawia dopiero wtedy kiedy pogadasz z Zurisem o tym gdzie Constantino zbiera zioła.
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Tylko najpierw zabierzcie GJ (goblinie jagody:) ) a pozniej pogadajcie z Zuzirem bo w tedy znikna :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom