Zmierzch Bogów Where Is The Guru

Status
Zamknięty.

kacperxiii

New Member
Dołączył
1.11.2010
Posty
8
Przepraszam ,że zakładam nowy temat , ale w innych nie mogłem znaleźć odpowiedzi.Instaluje G3ZB ( mam patch 1.89 ) wyskakuje mi błąd Where is the guru . Mój komputer 1GB ramu karta graficzna 256mb według gry powinno mi chodzić.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Where is Guru to błąd, który nie ma za wiele wspólnego ze sprzętem. Występuje on już w g3, niestety, w dodatku tego nie wyeliminowali. Nawet liczne patche do g3 tez nie zawsze pomagają na to. Co ciekawe, nikt za bardzo nie znalazł sposobu na ten problem.
Odinstaluj grę i zainstaluj ponownie, przy czym spróbuj ją uruchomić przed instalacją patcha.
 

kacperxiii

New Member
Dołączył
1.11.2010
Posty
8
Przeinstalowywałem ją już z 50 razy ale na kompie siostry (laptopie działa ) .
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Mi zaskoczył po zainstalowaniu całej gammy Patchy, jesteś pewien, że zainstalowałeś wszystkie? Tak jest najbezpieczniej...
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Mi chodził ZB bez niczego, komp wiedział gdzie jest guru i byli git ale poszedłem za przykładem kolegi i zainstalowałem patch w skutek czego komp zgubił się gdzieś na bagnach w pobliżu obozu świrów z sekty i ciągle pytał where is the guru :/ Nic nie pomagało, dopiero reinstal. Potem odpaliłem bez żadnych patchów i znów działało. Nie wiem od czego to zależy :/ Dodam, ze wtedy posiadałem "kopie zapasową" :p
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom