Ziomus

Status
Zamknięty.

Serge

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
123
Po pierwsze to temat o Gothicu 1 a tobie chodzi o dwojke z tego co wiedze. Napisz moze ile masz RAM jak 256 to poprostu wylacz muzyke w grze i powinno pomoc.
 

Lokos

New Member
Dołączył
14.12.2006
Posty
12
Może powiesz dokładnie, o co chodzi, kiedy Ci ten błąd wyskakuje, czy przy samym uruchamianiu gry, czy po jakimś czasie grania, jaki masz komputer. No sprecyzuj problem dokładnie. Możliwe, że wychodzi Ci dlatego, że masz za małą pamięć RAM, może dlatego, że coś jest z grą nie tak. Na początek podaj parametry Twojego komputera, jesli nadal będzie Ci ten błąd wyskakiwał, to jak dobrze radzi Serge wyłącz muzykę, jak nadal nie będzie działać to przeinstaluj gierkę.
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
jesli juz grasz i po jakims czasie ci sie to wlacza-mam to samo i nie chodzi o tylko G1 ale takze o G2,Noc Kruka i G3,zapisuj czesto bo nad tym bledem pracowalem kilka ttygodni-nic nie pomoglo.Poprostu save'uj czesto
jesli nie mozesz wlaczyc i ci wyskakuje-mialem to,sprubuj przeinstalowac
jesli podczas save'owania-masz zabardzo porysowana plyta
 

szeregowiec

New Member
Dołączył
19.12.2006
Posty
1
Mi tez nieraz takie cos wyskakuje :huh:

i mi sie to robi w gothicu 1,2noc kruka a 3 jeszcze nie mam
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Mnie też się tak działo jak długo grałem w Gothic-a 1 , 2 i NK ,ale zawsze wtedy gdy długo tłukłem na kompie ;P . Radze zainwestować w kosteczke RAM-u i sądze ,że wtedy problem zniknie ;) .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom