Zintegrowana Karta Graficzna

Status
Zamknięty.

don rafael

New Member
Dołączył
12.12.2007
Posty
13
mam zintegrowana karte graficzna i niewiem czy mozna jakos ominac to ze gothic 3 niechodzi na zintegrowanych kartach??
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm mi na mojej zintegrowanej karci normalnie chodził, więc nie wiem skąd te info.
Najprościej najpierw sprawdzić czy będzie działać.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, to nie wina zintegrowanej karty grafiki ;p
Może tutaj znajdziesz pomoc.
 

wrobel154

Member
Dołączył
3.1.2008
Posty
37
ale ja nawet na opakowaniu gothic 3 mam napisane ze gra nie dziala na zintegrowanych i tych montowanych w laptopach:D
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Na mojej działa dlatego jestem zdziwiony. To samo tyczy się laptopów. Na wielu gra ruszy, ale producenci wolą uprzedzić żeby potem skarg nie było ;p
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Laptop czy PC-et z kartą zintegrowaną. Co za różnica? Obydwa mają zintegrowane. Tak trudno pojąć?
 

don rafael

New Member
Dołączył
12.12.2007
Posty
13
no tak ale szczurek pisal ze tez ma zintegrowana i u niego dziala,a pozatym moze zmienie windowsa na vist i zainstaluje directx10 to moze sie wlaczy
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Misiu,

Gothic 3 działa na zintegrowanych kartach, oraz na laptopach - Wiem, bo sam sprawdzałem, ba grałem i byłem zadowolony.

Twój błąd Wher is the Guru był omawiany wielokrotnie - pomoc uzyskasz Tutaj!

Vista - Obsługuje Gothic 3
Vista i Dx 10 - nie obsługuje Gothic 3

Wiem co piszę sam jestem użytkownikiem Visty i nie radze zmieniać systemu tylko dla Gothica, bo to nic ci nie da.

Wszelkie informacje jake posiadasz są sprzeczne.
A co do pudełka - fakt jest notka, że produkt nie działa na zintegrowanych, czemu tak zrobili nie wiem, jednak wiadomo jest, że gra działa :)
 

don rafael

New Member
Dołączył
12.12.2007
Posty
13
czytalem juz to i zainstalowalem patcha 1.6 ale to nic niedalo tylko zmienila sie jedna rzecz zamiast wylaczca sie to zawiesza sie i wyskakuje ciemny ekran
 

don rafael

New Member
Dołączył
12.12.2007
Posty
13
moj komp to 3.2 intel duo core 1gb ram i 128 karta graficzna zintegrowana i mi to wyskakuje
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
No, 1 GB Ramu to nie za wiele + karta nie cudo= G3 nie działa dobrze.
Chociaż "where is guru" to raczej bug, a nie wina sprzętu. Jeżeli zainstalowałeś patche, to ja już nie wiem co masz zrobić. Spróbuj reinstalke i ponownie zainstaluj patche. Jak to nie pomoże to nie daj Boże.
 

don rafael

New Member
Dołączył
12.12.2007
Posty
13
a niewiecie z kad mozna pobrac patche dzialajace z wersja PL bo jeden to chyba na wersje angielska i to patch1.12
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom