Zgadnij Kto To.

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Zasady są bardzo proste jedna osoba opisuje jakąś postać ta osoba która odgadnie opisaną osobę zadaje pytanie i tak dalej.
Pozwolicie że ja zacznę;
Jeden z Palladynów jest przywódcą Redock.(G3)

Pytanie które nie znajdzie odpowiedzi po dwoch dniach przepada.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Peck?

G2 NK

Jak nazywa się przywódca piratów w okolicach Khorinis?
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Greg

G2:

Przy farmie Lobarta pewien handlarz proponuje nam glejt do Khorinis w zamian za oddanie mu przysługi w przyszłości... Jak się nazywa ten jegomość?
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Canthar

G1

Ten ktoś jest w starej kopalni i dzieli sie informacjami za 10 bryłek rudy
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Aleph


G2

Jak nazywa się nowicjusz w klasztorze Magów Ognia który nigdy nie śpi, gdyż pilnuje świętych artefaktów (młot i tarczę)
 

Krzychu1992

Member
Dołączył
14.10.2010
Posty
128
Garwig

G4

ten ktoś prosi nas o oczyszczenie polany z goblinów

Szczurek mnie uprzedził xD
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ufrich


G2: Osoba pilnująca owiec na farmie Onara, prosi nas o pozbycie się okolicznych wilków i o skopanie tyłka Bulkowi.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Jeżeli wziąć pod uwagę G2 NK, to niedaleko od wierzy znajdziemy Cavalorna. Pytanie sugeruje, że chodzi o podstawkę, więc po zejściu do doliny ukrytej za podziemnym przejściem spotkamy Lestera.

G1:

Jak nazywa się gość, który w drugim rozdziel dostaje tak jak Bezi zadanie odnalezienia kamieni ogniskujących. Dodam, że w chwili gdy odnajdujemy go przy jednym z nich (kamieni of course) okazuje się, że facet ześwirował i chce nas zabić.
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Nyras

G2
Jak nazywa się koleś, którego jako pierwszego spotykamy po przejściu przełęczy... daje nam też zadanie i rade jak dojść do zamku.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Łysy taki chyba. Jak pierwszy raz grałem to mnie dziad przestraszył. A na imię miał Jergan.

G3

Kto jest zarządcą areny w Cape Dune?
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
(Pozwole sobie odpowiedzieć, bo dawno nikt nie napisał)

Chyba Arokkh

Buntownik, który każe nam pozbyć się tchórzliwych goblinów?
 

TP12Damian

New Member
Dołączył
10.9.2011
Posty
82
Człowiek, który każę nam porzucić wszystkie nasze sprawy i "nalega", abyśmy weszli do Czerwonej Latarni?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
e, Borka

(Noc Kruka) Żyje na odludziu, nie ma ubrań.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
eremita

Nie ma imienia, ma niewyparzoną gębę, jest glownym bohaterem gothica od 1 do ZB, ma kucyka (w 3 i ZB nie). W 1 części niszczy barierę i odsyła śniącego, w 2 zabiera oko innosa i zabija smoki, w 3 ratuje myrtanę. ciekawe, czy zgadniecie
 
Do góry Bottom