Zepsute Osełka...

Status
Zamknięty.

LordAbortion

New Member
Dołączył
14.1.2007
Posty
3
Niewidziałem żeby ktoś tu otym pisał to napisze.. :p
zauważyłem (może juz to wiecie) że jeśli sie użyje zepsótego osełka (czyli tego koła to ostrzenia mieczy)
wzrasta siła +5 Bezimienny jak jakiś strongman podchodzi i dzwiga te kamienne koło :D
takie zepsóte osełka znalazłem w Geldern koło domu szamana Grimbala i w Vengardzie jesli ktos jeszcze gdzieś znajdzie niech napisze
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
ZEPSUTA OSEŁKA ?!!!
Chłopie to jest Kamień młynski którego używają orkowie a nie zadna osełka i jest ich pełno Vengard Faring Silden
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
eeee...pierwszy post jest dla mnie wogóle nie zrozumiały(korki z polskiego by sie przydały)a co do drugiego to jaki kamien młyński bo nigdy sie z tym nie spotkałem??
pozdro
 

Xombium

Member
Dołączył
9.8.2005
Posty
72
Taki kamien okragly, ktory lezy na ziemi. Jak juz bylo powiedziane w 1-st poscie podnosi sile o 5 pkt. Jest tez quest zwiazany z tym kamieniem w zamku w Faring.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE(Xombium @ 03-02-2007, 13:58) [snapback]133879[/snapback]

Taki kamien okragly, ktory lezy na ziemi. Jak juz bylo powiedziane w 1-st poscie podnosi sile o 5 pkt. Jest tez quest zwiazany z tym kamieniem w zamku w Faring.


Dodam ze zeby go podniesc trzeba miec sile na poziomie okolo 270 bo ja wlasnie wtedy zczailem ze dam rade podniesc ten kamien :p co do samych kamieni mlynskich to podoba mi sie ten pomysl :) sila +5 to dobra cyfra ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom