Zemsta Lee

Status
Zamknięty.

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
smile.gif
Ej jak myślicie na kim zemści się Lee na królu czy na tych Dupkach co go wrobiły ?
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Moim zdaniem lee będzie uniewinniony przez króla. To raczej na pewno. Ale chyba generał mimo to bedzie chciał coś zrobić z dupkami, przecież oni zrujnowali mu życie... Myślę, a raczej mam nadzieję, że będziemy mogli pomóc Lee w jego zemście, czy to byłoby na królu, czy na dupkach, którzy go wpakowali do kolonii.
 

Malinbez

New Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
18
Moim zdaniem Lee dołączy do jakieś grupy najemników i napadnie na Króla. A na dupkach się napewno zemści bo gdy napadnie na Króla to dojdzie do władzy i prędzej czy później znajdzie dupków i się z nimi rozprawi
biggrin.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Może będzie coś takiego że gracz będzie mugł pomuc Lee zemśćić sie na królu sabotując go i zabijając pokolei jego przydupasuw.
Ale Lee chyba nie zabije króla po pewnym czasie król sie podda i go uniewinni.
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
smile.gif
Bo to troche dziwna sytuacja pamiętamy jak Lee w GI mówił że zemści się na Królu ale nic nie mówił o tych Dupkach co go wtrąciły do koloni jak myślicie na kim najpierw Lee się zemści ?
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Wg mnie Lee nie zemści się na Rhobarze II. Jak wiemy królestwo będzie stało w obliczu wojny domowej. Stolica królestwa będzie oblegana i nasi bohaterowie przybędą z odsieczą i stolice. Lecz król będzie umierający, przekaże on obowiązki namiestnika Lee i opiekę nad swoim kilkuletnim synem.

NaRka
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Hmm taki temat już chyba był ale to nic i tak się wypowiem. Lee raczej nie zacznie od zeemsty bo gdy dotrzemy na kontynent to będzie wiele roboty z orkami i nie będzie czasu na spory między ludźmi. Dopiero po jakimś czasie z naszą pomocę się zemści albo na czas wojny założą sojusz lecz podczas wojny król zginie.
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Wg mnie Lee nie zabije króla pomoze mu w obronie królestwa, walczac z orkami, a ten później da mu korone albo przynajmniej jakims doradca go mianuje. Lee nie wyyglada na takiego co zabijałby wszystko co rusza, a przeciez król nie jest winny tylko DUPKI
wink.gif
, król nie wiedział ze cie wrobili Lee, a dobrze ze zesłał go do GD, a nie na szubienice czy gilotynke
biggrin.gif
 

QPer

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
20
Bardzo prawdopodobne jest to, że pojawi się wątek zemsty Lee na królu (niech zgadnę, kto mu będzie w tym pomagał...
tongue.gif
). Mam jednak nadzieję, że ta cała sprawa nie zakończy się patetyczną walką na miecze między byłym generałem, a obecnym królem Rhobarem II. Świetnie by było, gdybyśmy mogli bardziej zagłębić się w ten konflikt i stopniowo poznawać szczegóły i przyczyny tego zajścia (niczym w serialach kryminalnych
wink.gif
)
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Tak Lee powinien się zemścić ale to bardziej na tych przydupasach jak na królu bo on nie miał wyboru tak mu powiedzieli (że uwiódł jego żonę oczywiście) "uczciwi" doradcy ale będzie wojna z orkami więc najpierw będzie trzeba się tym zająć a nasz bohater powinien mu pomóc w tej zemście.
 

pako

New Member
Dołączył
13.5.2005
Posty
13
Jasne że Lee się zemści ale na szlachcie.
Król też mu podpadł ale myślę że Lee umie myśleć logicznie i go oszczędzi.
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Moim zdaniem Lee zemści sie na wszystkich odpowiedzialnych za jego zamknięcie
biggrin.gif
 

QPer

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
20
Jak mówili przedmówcy - za pewne król nie brał osobiście udziału w tym przekręcie (mówie tu oczywiście o zdradzie Lee). Bo niby po co miałby w ten sposób usunąć swojego zaufanego i zasłużonego dowódcę, jakim był Lee. Weług mnie autorem tego teatrzyku była jakaś osoba z grona doradców króla, której styl bycia Lee nie odpowiadał lub po prostu generał stał jej na przeszkodzie zrealizowania swoich ambicji.
 

Kosa

Member
Dołączył
27.5.2005
Posty
63
wydaje mi sie ze lee zemsci sie i na krolu i na tych dupkach co go wrobily
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Moim zdaniem Lee zeemści się na wszystkich co go wrobili tzn. na szlachce, a króla pewnie pozostawi i zostanie z nowu generałem, no i moż ebędzie można być jego doradcą
tongue.gif
. Chyba taki temat był no nie ??
dry.gif

Pozdro all
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Heyo. Moim zdaniem gdy przypłyniemy do GIII
tongue.gif
to Lee i jego przyjaciele (Bezi, Gorn, Milten i reszta rybek z ferajny) były genarał odnajdzie swój dawny oddział Najemników. Wraz z nimi i przyjaciółmi odbije obleganą stolicę, pomorze królowi. Ten wzamian uniewinni go i jego ludzi. Król pozwoli zemścić się Lee na tych którzy go wrobili. Rhobar II mianuje go ponownie na Generała Armii Królewskiej. Dalsze losy pewnie będą takie iż Lee bedzie wygrywał wraz ze swoją drużyną bitwy jedną po drugiej. Takie jest moje zdanie. Pozdro ALLLLLLLL
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Ja bym chciał żeby Lee się zemścił!Obioł by władze nad Królestwem i my jako jego najlepszy przyjaciel ,zostali byś my Ksiąciem,Magnatem lub Doratcą Do Spraw Wojennych
biggrin.gif
!Mi pomysł się podoba,ale może nie trzeba będzie zabijać Króla,tylko zamknąć go w lochach albo wygnać.Lee królem.....troche mi to nie pasuje,bo ja bym chciał nim być....ale......trudno!!!
 

Saruman7

New Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
27
Myśłę , że zemści się na szlachcie , bo to ona go wrobiła i przez to wylądował za barierą.
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
a ja mysler ze to bedzie tak:
doplyna na kontynent i stolica oblegana wkoncu jak sie dostana tam to krol uniewinii lee i beziego moze gorna i paru chlopakow (jesli wybierzemy droge obrony krola bo jak w temacie czy mozna zostac paladynem napisalem ze mozna sie opowiedziec po 3 stronach konfliktu) wiec jesli nas ulaskawi to lee zostanie znowy generalem pozniej zemsci sie na dupkach a na krolu nie zdazy bo zdechnie ale krol nie byl az tak winny moze jak lee przyustawi mu noz do gardla to bedzie blagal o wybaczenie a bezi mysle tak ze zostanie straznikiem a pozniej jak krol sie dowie o tym co on zrobil to zostanie paladynem bez niczego a lee napewno sie zemsci najpierw na dupkach a pozniej na krolu u bedzie ulaskawiony
pozdro
biggrin.gif
 

Lord Siekacz

Member
Dołączył
15.6.2005
Posty
100
smile.gif
Ej ale no normalnie Lee chyba najpierw chciałby zemścić się na Sędzi z Khorinis bo pamiętamy było takie Zadanko w GII ale nic się nie dzieje jak dajemy List dla Lee ale potem po Sędzi uważam że Lee obroni Króla żeby mógł się zemścić a potem Wykończy Szlachte która go wrobiła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom