Zemsta Beliara

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Witam. Dziś pragnę wam zapowiedzieć kolejnego moda do gothic 2 Noc Kruka. Mod będzie nosił nazwę Zemsta Beliara. Rozgrywka będzie osadzona na pięciu wyspach zwanych wyspami zachodnimi. Bohater będzie bezimienny a grę rozpoczynać się będzie na małej, rybackiej wysepce - Isale, która dokładnie rok przed rozpoczęciem akcji została splądrowana a wioska znajdująca się na niej zniszczona. Ojciec Bohatera zginął wtedy z rąk piratów. Bezimienny poprzysiągł śmierci wodza piratów i przez cały rok bezustannie trenował. Bohater miał przyjaciela który się z nim wychowywał. Owy przyjaciel po zniszczeniu wioski udał się na największą wyspę - Ashale i został strażnikiem miejskim. W rocznice śmierci ojca bohatera jego przyjaciel przybywa na Isale wraz z magiem ognia który przybył na tą wyspę w poszukiwaniu artefaktu stworzonego przez samego Beliara. Wraz z rozgrywką na Isale dowiadujemy się ze właśnie po ten artefakt przybyli piraci a przyjaciel bohatera namawia go aby udał się wraz z nim na Ashale. Do wyboru będziemy mieli trzy gildie. Strażnik Miejski który będzie awansował na Paladyna, Nowicjusz -> Maga Ognia, Pirat -> Kapitan. Reszte fabuły pozostawie narazie dla siebie :) Jak widzicie mod będzie duży tak więc prosił bym o przyłączanie się do mojego teamu - Live In Color. Przyda się każdy kto umie modować! Oficjalna strona grupy: www.liveincolorsite.cba.pl Na tej stronie będę zamieszczał newsy ze screenami wraz z postępem prac. Serdecznie zapraszam do śledzenia postępów i mam nadzieję, iż mod nie upadnie :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Powodzenia. Publikuj informacje na temat postępów. Trzymamy kciuki :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Powiem ci coś, raczej nie znajdziesz tu ekipy modderskiej, spróbuj na forum themodders.org, tam skupiają się modderzy Gothica z całej Polski.
 

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Powiem ci coś, raczej nie znajdziesz tu ekipy modderskiej, spróbuj na forum themodders.org, tam skupiają się modderzy Gothica z całej Polski.
Pierwsze co zrobiłem to napisałem na tamtym forum zapowiedź, ale warto zrobić to też np tutaj :)
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Blee... Po tytule moda miałem nadzieję, że w końcu będzie możliwość hasania po stronie Beliara i wybijania innosowców.


Niemniej jednak - powodzenia.
 

Numeid

Member
Dołączył
11.12.2009
Posty
34
Z przykrością informuje, iż prace nad modem zostały wstrzymane z powodu odejścia grafika 3D. Gdy tylko znajdzie się chętny do tego stanowiska, prace znów ruszą.


EDIT: Prace znów ruszyły! Za około miesiąc zostaną zademonstrowane pierwsze screeny z moda.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
EDIT: Prace znów ruszyły! Za około miesiąc zostaną zademonstrowane pierwsze screeny z moda.

Oby, bo mod sie calkiem dobrze prezentuje. Mam nadzieje, tylko ze nie skaczylo sie na checiach...

P.S. Do moderatora - sory za brak polskich znakow - jestem w Niemczech.
 
Do góry Bottom