Zcina Się Gra

Status
Zamknięty.

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
Mam GeForce 9500 procek 2,2x2 i 2 GB ramu.Gra mi się ścina zainstalowałem HotFixa i to samo.Co mam zrobić?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4796
Może masz "zasyfiony" komputer i jakieś wirusy czy niepotrzebne procesy go zamulają, masz jakiegoś antywirusa?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Przed odpaleniem gry wyłącz wszystkie niepotrzebne programy pracujące w tle. Zrób porządki na kompie. Zaktualizuje sterowniki do grafiki.

Zaktualizuj DirextX
 

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
Przed odpaleniem gry wyłącz wszystkie niepotrzebne programy pracujące w tle. Zrób porządki na kompie. Zaktualizuje sterowniki do grafiki.

Zaktualizuj DirextX


mam dirext 9 a porządek mam ale kasperski wymaga dużo ramu i wogóle tak dokładnie to mam 2,5 GB ramu z tego 500 MB ramu zżera kasperski :)Spróbuje go wyłączyć i neta i czy będzie tak nadal a wy możecie już myśleć co jest przyczyną :)Mówię że mi nie działął kod zakupu i musieli dać mi nowy czy może mieć coś z tym wspólnego?Pozdrawiam :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225

Fajnie, ale DirectX9 ma masę poprawek...ostatnia jest z sierpnia tego roku, więc gadanie, że masz 9 nie zmienia faktu, że zapewne nie masz jej zaktualizowanej.

Wyłącz wszystkie zbędne programy i Kasperskiego też.

Sprawa z kluczem nie wpływa na działanie gry.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Zacznijmy od tego, że na tym sprzęcie trudno ci będzie coś zrobić, żeby nie ścinało. Masz nie za silny procesor, a Arcania mocno daje w kość tej części PC'ta. Albo zadowolisz się grą na najniższych detalach i nie za wysokiej rozdzielczości, albo musisz się męczyć ze ścinami. Smutne :(.
 

lazurowy

New Member
Dołączył
15.10.2010
Posty
22
Zacznijmy od tego, że na tym sprzęcie trudno ci będzie coś zrobić, żeby nie ścinało. Masz nie za silny procesor, a Arcania mocno daje w kość tej części PC'ta. Albo zadowolisz się grą na najniższych detalach i nie za wysokiej rozdzielczości, albo musisz się męczyć ze ścinami. Smutne :(.

mi na minimalnych bardziej się ścina niż na średnich :)to nie ta przyczyna :)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
mi na minimalnych bardziej się ścina niż na średnich :)to nie ta przyczyna :)

Do tego dochodzi optymalizacja silnika gry, która bywa reaguje rożnie na konfiguracje sprzętowe.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Fajnie, ale DirectX9 ma masę poprawek...ostatnia jest z sierpnia tego roku, więc gadanie, że masz 9 nie zmienia faktu, że zapewne nie masz jej zaktualizowanej.

Wyłącz wszystkie zbędne programy i Kasperskiego też.

Zrobiłeś to i nie ma różnicy ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom