Zbroje

  • Thread starter #DanielAnonim
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
D

#DanielAnonim

Guest
Nie wiem jaka jes najleprza zbroja.Pomuszcie mi
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Zależy kim grasz. Domyślam się, że jednak jesteś jeszcze bez gildi. Jeżeli tak to naj lepsza zbroja jaką możesz posiadać to zbroja z podwójnie utwardzanej skory zębacza. Ale jeżeli chodzi ci o naj naj naj z gry to wydaje mi się, że Zbroja łowcy smoków(ta najlepsza wersja). Pozdro!!
 

Runner

New Member
Dołączył
11.12.2005
Posty
15
QUOTE Ale jeżeli chodzi ci o naj naj naj z gry to wydaje mi się, że Zbroja łowcy smoków(ta najlepsza wersja).


Muszę z przykrością stwierdzic iz mylisz się...najlepsza zbroja jest kategorycznie Zbroja paladyna (znajdujaca sie w klasztornych lochach)




Lóbisz czytać głópje posdy, w kturyh jest masa błenduf i literuwek? Nie? Ja terz nie! Dlatego zanim napiszeż przeczytaj sfojego pozta, popraw błendy i przemyśl sęs twoiej wypowiedźi. Dyzortografi muwimy STOP! Przyłoncz sie i terz zrub taki opis
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
QUOTE Muszę z przykrością stwierdzic iz mylisz się...najlepsza zbroja jest kategorycznie Zbroja paladyna (znajdujaca sie w klasztornych lochach)
[/CODE]

To ty się mylisz. Tak w zasadzie to są one takie same pod względem obrony. Tylko wizualnie się różnią.
 
G

Gray_Fox

Guest
Pancerz Paladyna : 100 od broni, 100 od strzał, 50 od ognia i 50 od magi
Ciezki Pancerz Łowcy Smoków : 90 od broni, 90 od strzał 60 od ognia i 40 od magi.

To wyjaśnia wszystko. Runner miał rację
wink.gif


QUOTE
To ty się mylisz. Tak w zasadzie to są one takie same pod względem obrony. Tylko wizualnie się różnią.

Tak czy owak lepszy jest pancerz Paladyna.



Sorka za krotki post ^^
Pozdro ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom