Zbroje

  • Thread starter #bezimiennyAnonim
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
B

#bezimiennyAnonim

Guest
ej sorki ale nie iwem gdzie na tym forum dopisuje sie cos do istniejacego tematu dlatego pytam sie do tamtego tematu jak przeciez jestem w najemnikach to nie moge wejsc do srodka wiec jak mam go uwolnic
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Gdy Xardas wysle Cie do swojej starej wieży po zbroje z magicznej rudy znajdziesz przy okazji rune teleportu do budynku w którym rezydowali Magowie Ognia... Gdy się juz przeteleportujesz będziesz musiał stoczyć kilka walk ze strażnikami i magnatami... Ston jest zamknięty w lochach a klucz do jego celi ma Gomez....
 

Potulak

New Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
14
QUOTE S_e.b_a nie masz chyba racji bo mozna sie teleportować do SO wtedy gdy sie naładuje Uriziela rudą z NO wtedy Milten da ci teleport do budynku w którym rezydowali Magowie Ognia


To właśnie S_e.b_a ma racje teleport jest w starej wiezy Xardasa w tej samej skrzyni co zbroja z magicznej rudy
biggrin.gif
Milten nie daje żadnego teleportu nie wiem skąd to wziąłes

pozdro
 

Hokurn

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
40
mylisz sie seba ma racje teleport do swiatyni magow ognia jest w starej zatopionej wiezy xardasa gdzie znajduje sie tez magiczna zbroje , przeciez milten nie dawalby runy do starego obozu skazujac bezimiennego na pewna smierc




temat do zamkniecia(zawsze chcialem to powiedziec...)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom