Zbroje

Status
Zamknięty.

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Przeglądam sobie zdjęcia zbroji i widzę taką jedna która bardzo mi się spodobała,oto ona:
ravensruestung.jpg


Z tego co zrozumiałem po niemiecku(Ravens Rüstung)znaczy to Zbroja Kruka
Ochrona przed:
ciosami:100
strzałami:100
ogniem:100
magią:100
wartość:1300 taniocha...jak na taką zbroje

a, to druga która też mi się spodobała i sądzę ,że jest spokrewniona z tą poprzednia,oto ona:
alteruestungraven.jpg


Die Alte Rüstung znaczy dokładnie z (Niemca mam 5) Starożytna zbroja,
Ochrona przed:
ciosami:50
strzałami:50
ogniem:50
magią:50
wartość:--

A,to jest najdziwniejsze,że w NK Mroczny Płaszcz ma wysokie statsy:
Ochrona przed:
ciosami:130
strzałami:130
ogniem:65
magią:65
wartość:500

Zdjęcia i informacje o statsach wziąłem z www.gothic.up.pl,ale niektóre rzeczy(zbroje)musiałem tłumaczyć(trochę znam i trochę słownik :D ).
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
Zbore ogulnie bardzo fajne,ale ta 1 mnie troche rozsmieszyla,jak on w niej wyglada:D>:p
 

Sir Lukas

Member
Dołączył
27.6.2004
Posty
687
Raben/Raven/kruk wyglda w tej zbroi i zajebiscie i troche smiesznie ale niewiem czemu moze dlatego ze wyglada jak by z pakerni wrociB :D
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
No fajowe te zbroje, tylko szkoda, że tu mało screenów... A co do kolesia to uwazam że kulersko wygląda :)
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Fajne zbroje ale lepiej w zbroji kruka wygladał nasz Bohater Bezimienny. :twisted:
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Fajnie to będzie z tą zbroią śmigać po kraine w nk ale narazie trzeba się nacieszyć screenami ale to już niedługo bedzie trzeba czekać na NK :) :)
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Fajne zbroje... coś nowego i bardzo wytrzymałe szczgólnie ta Kruka
 
A

Anonymous

Guest
Jednym słowem zaj****** zbroje. A kto z was ma NK
:?: :?: :?:
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Pewnie to pytaanie padało milion miliardów razy, ale się zapytam... Skąd macie? To beta?? Pozdro, SoniC
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
jeszcze troche, a będziemy wieldzieli o NK wszysto zanim ona do sklepów trafi (o ile trafi - mam na dzieje że trafi), a zbroje - no no no - wymiatają
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Ja pobralem niemiecka wersje z Emule. Mam Gothica 2 i NK niemeckiego. RaVeN ma odemnie.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

SoniC

Member
Dołączył
12.7.2004
Posty
391
Ja pobralem niemiecka wersje z Emule. Mam Gothica 2 i NK niemeckiego. RaVeN ma odemnie.
Pozdrawiam cLoNe_xx

Na poseidonie jest takie cusik co ci zmieni wersje na angielską. Ja chcesz Clone to ci na gg link prześle.
 

Ur - Shak

Member
Dołączył
17.6.2004
Posty
143
Chciałem się zapytać, jak udało Ci się wepchnąć te screeny GaNdi, do Twojego posta? Bo kiedy ja wpisałem: javascript:displayWindow('img/pancerze-dg2/lekkipancerznajemnika.htm',200,240), to nic się niedzieje.

 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
musisz podac link do obrazka a nie kod jave z mojej strony. Bo na forum to dzialac nie bedzie.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom