Zbroja

Status
Zamknięty.

Hurimm

New Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
2
niechcący sprzedalem zbroje bandyty i mam problem z powrotem do obozu. Wszystkie misje mam tam skończone tylko musze jeszcze zabić Kruka. I tu sie pojawia problem z dotarciem do niego bo wszyscy chca mnie zabić. Prubowalem sie teleportowac do obozu i wbiec do Kruka ale zawsze mnie gonia jego ochroniarze. z jednym sobie radze ale goni mnie dwuch. ma ktos jakiś pomysł poza grą od nowa bo niemam wcześniejszych zapisow?
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Proponuje kupić kilka potężnych zwojuw jak np:deszcz ognia i przyzwanie demona.
Wbiegnij do obozu niech goni ćie jak najwięcej osób i użyj zwoju deszcz ognia potem przyzwij sobie demona i dobij reszte obozu tym sposobem napewno dasz sobie rade.

Powodzenia
 

ALO

New Member
Dołączył
21.5.2005
Posty
17
mozesz sprobowac kupic zwoj zamiany w owce
biggrin.gif
moze wtedy nikt Cie nie zaatakuje
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Albo możesz też użyć kodów, jest to ostateczność, i nie bój się, ja też czasem musiałem ich użyć, ale tylko w paru nie do rozwiązania przypadkach
biggrin.gif
. Kody możesz znaleźć na tej stronie: www.gothic.g4ce.pl, najlepiej wpisz ten na gotową zbroję, albo jak chcesz, na status przynaleźności do bandytów.

Pozdrawiam...
 

pawian

Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
90
ten kod to: insert ch wyskoczy twoja podobizna. Porozmawiaj z nią i powiedz że chcesz gildię potem naciśnij "Udawany bandyta". I masz już zbroję. Możesz się u niego uczyć wszystkiego a nawet dodawać level i punkty nauki. Bajer nie.
cool.gif
 

Gor Na Drak

Member
Dołączył
18.6.2005
Posty
65
faktycznie chyba nie da sie juz nic zrobic procz uzycia kodu mozesz jeszcze kupic miksture na szybkie bieganie i sprobuj zgubic ochroniarzy Kruka w srodku swiatyni POZDRO:p
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Masz dwa sposoby:
1. Kup sobie potężne czary, jak mówił Blizna i zrób rzeźnię tam. Wtedy pójdzie całkiem łatwo, nie powinno być problemów.
2. Wpisz sobie koda na zbroję bandyty. Dostaniesz ją, załatwisz sprawę od razu i na czysto. nie będzie problemu, tyle że czasami, po używaniu kodów, robią się bugi, sprawiające problemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom