Zbroja Ze Skór Zębaczy

Status
Zamknięty.

Illi

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
5
Witam.
Mam pytanie.
Czy zbroja, którą zrobi Luce (chyba dobrze napisałem imię) jak się mu przyniesie skóry ciemnych zębaczy jest dobra czy jak ta skórzana zbroja? Bo mam 107 myślistwa bo jakoś nie ćwiczyłem i żebym mógł zdobyć tą zbroję muszę wtopić 35 punktów nauki bo trzeba się też nauczyć zdejmowania skór z gadów. <_<
Czy jest to opłacalne zdobywanie tej zbroi (zdolności są opłacalne).

Z góry thx za odpowiedź.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
To jest poprostu lekki pancerz Asasyna wiec nic ciekawego. Jak pamietam do tego zadania nie trzeba sie uczyć pozyskiwania skór. Gdy idziesz na polowanie z Diegiem i zabijecie juz mroczne zębacze pozbieraj skory ze zwłok zebaczy. Ja tak miałem wiec spróbuj!
 

Adam09

Member
Dołączył
4.8.2008
Posty
38
Dużo nie grałem w G3 ale ja sobie kupiłem zbroje paladyna i to jest prawie najlepsza zbroja (2). Ma ona po 100 obrony od ostrzy uderzeniami i pociskami. Miałem ją po podbiciu 4 miast. jeśli chcesz wiedzieć z kąt miałem tyle kasy to ci mówię że orkową broń sprzedałem i inne.
 

Illi

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
5
Nic. Wiedziałem, że tak będzie bo do tego jest wymagana zdolność obdzierania skór z gadów więc nie mogło się udać.
Ale thx bo byłem ciekawe co to za zbroja.

Adam09 - ja wiem jak zdobyć kasę. Ale żeby zdobyć zbroję paladyna (chyba) trzeba mieć 75% reputacji u buntowników.

Temat można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom