Zbroja z pancerza pełzaczy

Status
Zamknięty.

Tomicard

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
8
Witam ! ! !
Mam pytanie jak w Gothic II : Noc Kruka zrobic pancerz z pełzaczy ?? Bo pamiętam że w jedynce u Wilka a tutaj nie mam pojęcia. Kiedy ? (w ktorym rozdziale) Gdzie ? I Ile potrzeba płytek na to ?

Dzięki, temat do zamknięcia.
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
Trzeba to zrobić w 5 rozdziałe(chyba w 5) ale wiem że u wilka i 10 płytek :twisted:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Tak, trzeba to zrobić w 5 rozdziale, ale najpierw trzeba zagadać z tym kolesiem w GD co ma tą zbroję. Jest on koło Kamiennego smoka razem z Gornem. On powie ci że zbroje zrobił mu niejaki Wilk i wtedy to juz tylko trzeba dostarczyc 10 płytek z pancerza pełzacza. Pozdro :!:
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Z tego co wiem to można to zrobić wcześniej niż w piątym rozdziale.Ja zdobyłem te zbroje bodajże w 3.A ten gościu z którym trzeba pogadać nazywa się Gestath.
 
R

ReZiWiz

Guest
re

Z tego co wiem to można to zrobić wcześniej niż w piątym rozdziale.Ja zdobyłem te zbroje bodajże w 3.A ten gościu z którym trzeba pogadać nazywa się Gestath.

Nie mogłeś zrobić tego w trzecim rozdziale, gdyż łowcy w górniczej dolinie pojawiają sie w czwartym akcie. A co wy takiego widzicie w tej zbroji? jest cienka :!:
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Ta zbroje mozna miec w 2 roz. i prawda on tam stoi w 2 roz..(niejest lowca smokow)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom