Zbroja Strażnika

Status
Zamknięty.

Caesum

New Member
Dołączył
20.9.2008
Posty
4
Cześć, postanowiłem znowu zagrać w Gothica, tym razem jako wyznawca Śniącego.

Jest jednak pewien problem.

Wykonałem prawie wszystkie zadania, jakie miałem, jest już tylko to z cmentarzyskiem orków, jednakże chciałbym przygotować swoją postać.

Zostałem więc Strażnikiem Świątynnym, a Cor Angar mówił, że mam iść do Gor Na Toth'a(bodajżę) po zbroję.
No to idę, idę, on do mnie zaczyna gadać, o czym paplałem z Angarem, i... nic.

Zupełnie nic, żadnej zbroi, niczego.

Ktoś wie o co kaman?

Uhm... Okrutne :/

A zna ktoś jakiś dobry sposób na szybkie zarobienie expa? Mam dopiero 11 poziom, muszę się podszkolić :/
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Do lasu i zmiataj wszystkie potwory/bestie. Obok wykonywania zdań jest to najlepszy i chyba najszybszy sposób na expa.
 

Caesum

New Member
Dołączył
20.9.2008
Posty
4
Oh, to chyba mi trochę z tym zejdzie :/

No, niby tak.

Fajnie, skończyłem z cmentarzem orków, jednakże dalej nie mam zbroi świątynnego strażnika.

]:-> Chyba sobie wezmę z kodów.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Co wy mu piszecie xD
10 poziom = straznik swiatynny i pierwsza zbroja gratis od gor~~totha czy jak mu tam gadaj z nim az do skutku, druga zbroje mozesz kupic po cmentarzysku wiec w czym problem?
 

Bagman

New Member
Dołączył
26.9.2008
Posty
4
CYTAT(Caesum @ 20-09-2008, 14:46) index.php?act=findpost&pid=197008
Uhm... Okrutne :/

A zna ktoś jakiś dobry sposób na szybkie zarobienie expa? Mam dopiero 11 poziom, muszę się podszkolić :/

ja tam expie na ludziach : P jak sa silni i wplywowi to duzo exp idzie ; p
aczkolwiek niektorzy sa nieśmiertelni...
 

baton124

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
18
druga zbroje świątynnego strażnika dostaje sie przed cmentarzem a ciężką zbroje ja się Idze zbierać artefakty
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Lepiej nie walczyć z ludzmi, jak polecił ktoś wyrzej. Możesz sobie jakiegoś questa popsuć. Najlepiej rób dużo zadań pobocznych, to na serio dużo daje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom