zbroja paladyna

Status
Zamknięty.

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
wiem że to głupie pytanie ale nigdy G2 nie przeszedłem paladynem tylko magiem a w NK jako paladyn jestem najdalej i proszę żeby mi ktoś powiedział jak zdobyć zbroje paladyna bo jestem w 5 rozdziale i nie wiem skąd ją wziąść
P.S. nie mylić ze zbroją rycerza którą daje nam Hagen
P.S.2 proszę o szybką odpowiedź :wink:
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Więc...

Musisz teraz przeczytać Almanach ( jek nie wiesz gdzie on jest to: ten temat już był a ty wspierasz akcję "NIE SPAMUJ" więc poszukasz sobie),
Następnie podejdź do Stołu Runicznego I Stwórz Zaklęcie Teleportacji (nigdy nie próbowałem)... GOTOWE!!!
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
No jest chyba tak samo jak w G2 musisz zejść do klasztornej biblioteki przeczytać almanach i wtedy będziesz mógł stworzyć runę tajemnica biblioteki i właśnie ta runa przeteleportuje cię do tej zbroi. Ale nie jestem pewien tak było w G2, ale pewnie w NK jest tak samo.
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
aha dziękuje wam bardzo :!:
laugh.gif
 
Dołączył
25.1.2005
Posty
270
runa nazywa się "Tajemnica Biblioteki", teleportujesz się do takiej komnaty, na stole leży zbroja Paladyna, a w skrzyni jest chyba z 500sztuk złota
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
noi mam kolejny problem ale ten przekracza wszelkie granice a mianowicie:
gdy naprawiłem oko innosa zacząłem gadać z Pyrokarem i kiedy skończyłem nagle ten odwrócił i STOI
pomyślałem sobie że jak wróce do klasztoru to on już tam będzie siedział noi dobra poszedłem do GD zabiłem smoki i wszedłem do 5 rozdziału, odwiedziłem jeszcze Jarkendar i wróciłem do Khorinis by wziąść się za te księge o nazwie ''dwór irdorath'' i wchodze sobie do kościoła a Pyrokara nie ma :!:
i ludzie co ja mam zrobić bo jakoś nie mam ochoty biegać w kółko z klasztoru do słonecznego kręgu koło Czarnego Trola
HELP ME PLZ :!: :!:
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Mzoe nie pogadales z Pyrkiem ? On tam stoi zeby cie nauczyc *obslugi* Oka
wink.gif
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
haha wybacz ale nie jestem idiotą i napewno z nim pogadałem teraz latam do niego na kodzie czyli marvin mode i F8 bo nie bede łaził ciągle w te i spowrotem (ja używanie tego kodu w tym przypadku uwarzam za konieczność
smile.gif
) prosze niech ktoś mi pomoże
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Hmm
tongue.gif
skoro juz *cheatujesz* to mozesz wcielis sie w niego , przejsc kawalek tak zebys mogl *siebie zlapac* , przejsc dalej i znowu w Pyrka i tak az do samego Klasztoru
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom