Zbroja I Oręż

Status
Zamknięty.

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak zaczynam gre bawie sie w mysliwego :D Nosze sobie skorzany pancerz. Do tego posiadam dlugi łuk. Nastepnie potrzebna mi jest biała bron: czyli dlugi mieczyk. No i co powiecie?? Według mnie mysliwy z prawdziwego zdarzenia :)
 

kingkudi

New Member
Dołączył
18.9.2008
Posty
12
nie ma oręża, łuków i kusz co najlepiej do siebie pasują sam musisz wybrać swoja droge jaka pójdziesz przez GII NK ... walka w zwarciu, dystans czy magia, ale na początek najlepiej właśnie kupić skórzaną zbroje jakiś mieczyk i bawić się w myśliwego.. noi oczywiście zero kodów ma sie rozumieć boz kodami gra nie ma sensu. pozdro
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Na poczatku gry to długi łuk,kiepski miecz oraz skórzany pancerz.Wyglądamy wtedy jak prawdziwy myśliwy ^^ Fajnie pasują do siebie pancerz paladyna albo cięzki pancerz łowcy smoków a do tego kusza łowcy smoków oraz magiczne ostrze na smoki, wyglądamy wtedy jak prawdziwy żołnierz ^^
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Mi pasują do siebie najbardziej takie komplety:
1.Pancerz Najemnika-Topór-Kusza
2.Pancerz Straży-Miecz jednoręczny-lekka kusza
3.Pancerz Paladyna-Miecz dwuręczny-ciężka kusza(nie ma chyba takiej ale chodzi mi o duże obrażenia)
4.Toga Maga-Kostur
5.Skórzany pancerz-miecz jednoręczny-łuk
Moim zdaniem to są najlepsze połączenia ;)
 

Bury_Zenek

Rycerz Wody
Dołączył
10.2.2009
Posty
856
jeżeli weźmiesz skórzany pancerz to se dodaj do tego skórzany pas bo pasują do siebie kupić go możesz na targu
 

Norris

Member
Dołączył
3.1.2009
Posty
35
Według mnie nie powinno się patrzeć na to jak coś wygląda, a jak będziesz z tego bił.
Wiadomo, że jak się wszystko komponuje i ładnie wygląda jest przyjemniej dla oka, ale czy łatwiej w grze?
Według mnie powinieneś zakładać takie bronie które trenowałeś np. Oręż 2 ręczny, albo 1 ręczny w zależności co wytrenowałeś najmocniej tak samo z kuszami czy też z łukami.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Coraz to lepsza broń czy zbroja jest po to, aby ułatwić levelowanie. Gdy już masz wysoki poziom, "ostro" wyćwiczone atrybuty to raczej zakładasz to, co Ci się podoba, a nie to, co jest efektowniejsze. I tak nikt Ci nie podskoczy ;) Ale tylko, jeżeli bawisz się w real life rpg.
Chociaż lubię zabijać orków w lekkim stroju najemnika z długiego łuku, ładnie to wygląda, a jak się ma odpowiednie atrybuty to (domyśl się co).
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
No według mnie to najlepszy i najskuteczniejszy jest taki komplet:
- Ciężka zbroja łowcy smoków
- Szpon Beliara dwuręczny
Bez kuszy ani łuku.
Jeśli chodzi o to co ma być przyjemne dla oka to tak jak wyżej powiedzieli komplet myśliwego.
Przedstawię tu parę jeszcze fajnych kompletów:
Pirat:
- Lekka zbroja pirata
- Piracki kordelas
- Długi łuk
Łowca smoków:
- Średnia zbroja łowcy smoków
- Orkowa zguba
- Kusza na smoki(nie pamiętam jak się nazywała)
Mag Ognia:
- Szata arcymaga ognia
- Długi dobry miecz
Mag Wody:
- Szata maga wody
- Tajfun

Dobra będzie tego. Jest jeszcze wiele dobrze wyglądających ze sobą kompletów, ale już nie będę was nudził ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom