Zawsze Mnie Zastanawiał Ten Screen...

Status
Zamknięty.

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Zawsze mnie zastanawiał ten screen a was?

5090_40_3.jpg


To jest jeden z pierwszych screenów gothica. Moze wtedy planowano takie cos do gry... Szkoda ze nie wykorzystano...

Albo ta gęba troll'a
sleep.gif


5090_43_3.jpg


DObrze ze z niej zrezygnowali
biggrin.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ten pierwszy screen widze po raz first. Ten drugi to fakt jeden z pierwszych, no ale czemu ma służyć ten temat nie wiem. Może jednak czemuś hmmm no to je zkomentuje. Karmienie zwierząt byłoby fajnym urozmaiceniem, ale myśle że w grze by nic nie wniosło. A co do mordy trolla to i tak mi się nie podoba ;]
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
QUOTE ...no ale czemu ma służyć ten temat nie wiem.Ten topic jest typu "co by było gdyby". Jest on po to zeby sobie troche pogadac jak sie nie ma co robic...

A ten screen z wilkiem to chyba zrobiono w ten sposób ze ta postac schyla się po itemka. Nie widze innego sposobu. Tylko mnie ciekawi jak ten łepek wilka spuścili na dół
tongue.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Po pierwsze jeśli robili to programiści to nie wiem czemu to schylenie głowy i przykucnięcie Cię dziwi. Po drugie pierwszy screen prawdopodobniej jest zrobony przez twórców
tongue.gif
. Co do drugiego screena to widziałem kiedyś filmik z pierwszą wersją G1 (takie pre alpha
smile.gif
) i tam zwierzęta inaczej wyglądały (według mnie gorzej, tak jak ten troll) i czary lepiej
tongue.gif
(czary mogliby zosatwić).


Pozdrawiam
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Ten filmik o którym mówisz (chyba ten) mozna obejrzeć na gry-online.pl troche dziwaczny
tongue.gif
Ale muzyczka fajna
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom