Zawiechy

Status
Zamknięty.

Rybnik

New Member
Dołączył
20.1.2007
Posty
4
A więc chodzi mi o zawiechy po których muszę zrestartowa kompa,zawiesza się gdy zabijam przeciwnika pokazany jest napis doświadczenie... i nagle zawiecha,komp niby mieli tym dyskiem ale kontrolka tylko mruga ale tak rytmicznie pyk pyk pyk... i tak w koło Pomóżcie!! (gra nie zawiesza tak po każdej walce dopiero pużniej).

Celeron D 2113

512 DDR

128 radeon 9550

Chodzi bez zawiechy na średnich :D
 

Matiashi

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
9
Tez tak miałem :/ , . Mam nawet podobny do ciebie komputer czyli celereon 2.3 ghz (złom nad złomy ;/ ) , 1024 mb ram (wczoraj jeszcze 512) , radeon x1650 pro . Dokupiłem ramu i chodzi lepiej niemalże bez przycinki , jedyna rada to to ,że trzeba usprawnic sprzęt. Twoj nie spełnia nawet minimalnych wymagan ,
Pozdro
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Matiashi...

QUOTE
Chodzi bez zawiechy na średnich


Wiec jak moze byc to wina sprzętu. Wbrew pozorom 512 ramu to nie tak mało i taka ilość gothica 3 spokojnie udźwignie. Chyba że masz syf na kompie.
Myśle że problem leży gdzie indziej. MOże gra była instalowana z uszkodzonej płytki.
 

Matiashi

New Member
Dołączył
23.1.2007
Posty
9
Tak ! Maszz rację , widocznie nie doczytałem całego postu ;/ . Na przyszłośc będe uważał :D
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Czy ja wiem. Jak dla mnie kup więcej ramu to najważniejsze, bo seria Gothic to okropnie pamięcożerne gry. Dokup z 512mb albo 1024mb dla świętego spokoju a będzie cacy. Oczywiście jak dokupisz tylko te 512 to też będzie dobrze.

Pozdro.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm mówisz że grasz na średnich detalach. Sprobuj je zmniejszyć i zobacz czy wtedy będzie to samo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom