Zatrowanie Mieczy

Status
Zamknięty.

Prezes

Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
139
Mam male pytanko czy zatrowanie mieczy daje jakies dodatkowe obrazenia tak jak np. zaostrzenie miecza czy tylko trucizne??
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
atakowany jest zatruty i ma szybka degenerację życia ( jak nie wypije odtrudki to kaplica)
zatrucie działa na ludzi i zwierzeta ( oprócz gadów i owadów - pełzacze i krwiopijce )
na trole i cieniostwory tylko czesciowo
na smoki nie działa w ogóle
 

Riv

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
25
ale te truciny sa troche dziwne bo jak walczę mieczem asasynów (oba zatrute) to nikomu nic sie nie dzieje ani ludiom ani zwierzetom
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Riv @ 05-12-2006, 08:37) [snapback]129255[/snapback]

ale te truciny sa troche dziwne bo jak walczę mieczem asasynów (oba zatrute) to nikomu nic sie nie dzieje ani ludiom ani zwierzetom



musisz zatruć miecz śmiertelna trucizną
po zatruciu zwykłą poprostu zadajesz wiecej DMG
 

darkteddybear

New Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
3
A jak mam umiejętność zatruwania orężu to gdzie i przy pomocy czego mogę zatruć miecz i skąd mam wziąść przepisy na różne trucizny?
 

Dkey

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
33
W grze jest mały bug, miecza nie zatrujesz, chocbys nie wiem co robil ;) Da sie jedynie na kodach (na umiejętnosc)
Co do zatruwania - ekwipunek - naciskasz na truciznę - wyświetla się małe menu i wybierasz którą broń masz zatruc.
Mam nadzieję, że pomogłem ;)

Kirdan, mi się zatruc nie udało :/
 

Kirdan

Member
Dołączył
25.11.2006
Posty
34
Dkey, nie prawda. Ja nauczyłem się zatrówania mieczy i wszystko działa jak należy.
Być może ten bug występuje u innego nauczyciela, a ja sam już niewiem u kogo się nauczyłem. Jednak MAM umiejętność a kodów nie dotykałem nawet kijem przez szmate.
 

Riv

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
25
a jaki jest kod na zatrucie miecza bo też nie moge się nauczyć choćbym 20 klikał na naukę warzenia trucizn
 

Kubaa

Member
Dołączył
18.11.2006
Posty
104
osdobiście wyrażam ,że moim zdaniem to bez sensu! Nie wiem czy tylko ja mam takiego buga czy wszyscy tak mają jak wpisuje teach all to wszystkie atrybuty Null(zero=0)!
 

celt

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
1
a ja sie nauczyłem zatruwania mieczy u orkowego szamana w Silden - nie pamiętam jak sięzwał - ale mnie nauczył, tylko teraz trucizny szukam, ale chyba dopiero na pustyni ją znajdę, bo tu żaden alchemik jej nie ma ani nie uczy ich warzenia :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom