zastanawiam

Status
Zamknięty.

andre

Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
279
słuchajcie zastanawiam sie o konkursie na najlepszego znawce gothica 1
jak myslicie czy to dobry pomysł
jesli tak to podajcie kiedy i jak byscie chcieli zeby ten konkurs wyglądał

NAPEWNO WEZME TO PO UWAGE!!!!!!!!!!!
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Moim zdaniem jest to świetny pomysł!Konkurs mógłby miec identyczny przebieg jak ten który dopiero sie zakonczył.Według mnie najlepiej byłoby zrobić go po nowym roku(1 lub 2 tydzień stycznia)!
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Na konkursy to ja zawsze jestem otwary - zwłaszcza że na Gothic 1 znam sie lepiej niz na 2 8) Moze uda mi się jakiś rewanżyk na Bonifacym
tongue.gif
Ja proponuje tak jak Sword po nowym roku, bo wiekszosć pewnie wyjerzdża na święta i za dużo ludu nie będzie ( ja np. wyjerzdżam
tongue.gif
).
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
Nononon

No myślę że to bdb pomysł-ja nie brałabym udziału,bo nie odróżniam orka od własnego łokcia(no cóż...nie przesadzajmy).No ale chętnie bym się poprzygladała.Kto tu jest PRAWDZIWYM FANATYKIEM
wink.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
To jest BARDZO dobry pomysł. W konkursie z Gothica 2 padłem od razu, ale w Gothicu 1 tak nie będzie!!!! Znam się na nim o wiele lepiej niż na G2 i napewno też lepiej sobie poradzę. Dlatego zrób ten konkurs byleby jak najszybciej.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Konqrs hmm... z tego co pamietam to konkurs o G1 juz kiedys byl. Ale co z tego. TEY a moze zrobisz nowy konkurs o G2. Ten ktory Bonifacy wygral byl w 2004 roq. A w styczniu mozna by bylo przeprowadzic edycje 2005. Ale to tylko moje zdanie. Nie pomyslcie sobie ze zazdroszcze mu tego tytulu, ale wiedzy napewno.
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Ja uważam, że konkurs z GI to bardzo dobry pomysł. Większość userów sie bardzo dobrze zna na GI i na pewno będzie dużo chętnych. Ja nie brałem udziału w konkursie z GII bo bym szans nie miał no ale w GI to co innego
biggrin.gif
biggrin.gif
. Jeśli miał by się odbyć to ja bym proponował w 1 tygodniu stycznia.
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Konkurs

Moim zdaniem to doskonały pomysł. Szczeże mówiąc ja bardziej jestem obeznany w G1 niż G2. Ale powinieneś poczekać i ogłosić konkurs za jakieś 2-3 dni abyśmy mogli się przygotować i pokazać naszą wiedzę, a nie urywki które zapamiętaliśmy podczas gry.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja jestem za w tym ostanim konkursie przegrałem bo miałęm pecha (zeps.ół mi się komp i przegrałem walkowerem). Ja proponuje często robić takie konkusy, ale wolałbym zarówno z Gothica 1 jak i z Gothica 2 (w pszyszłości być może z Nocy Kruka).
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
Powiem to w 7 Słowach
To jest super i wchodze w to!

nie znasz dobrze polskiego??
tongue.gif
po prostu "w" to nie słowo

A wracając do tematu to bardzo fajny pomysł, na taki konkurs i ogólnie wszystko ładnie pięknie tylko w jakim"stylu" będzie ten konkurs?? ankieta, czy pytanie i odpowiedź, a co do czasu to (jak już zacząłem jak humanista) preferowałbym okres po nowym roku, ale przed feriami zimowymi

pozdro dla wszystkich humanistów i zyczę wam by was piekło pohłąneło
smile.gif



EDIT:
flatron napisał:
To ja mam taki pomysł:
Zrobić konkurs z G1, G2 i G2NK
Co wy na to?


ja myślę że to dobry pomysł ale jednak po np. miesiącu lub 2 od wyjścia polskiej premiery NK (miejmy nadzieję że to będzie w styczniu), ponieważ z niemieckiej nie każdy dużo albo choć trochę rozumie (np. ja) a z polskiej wszystko stało by się prostsze, 2 miesiące po wyjściu aby przejść dodatekwszystkimi postaciami, poodkrywać różne reczy, przedmioty itp. które nie wymagają przejścia gry (innymi słowy qesty poboczne)

krótko podsumowując: można zrobić taki konkurs ale lepiej tylko z jednej części, najlepiej według mnie NK, po ok. 2 miesiącach od polskiej premiery
 

flatron

New Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
19
To ja mam taki pomysł:
Zrobić konkurs z G1, G2 i G2NK
Co wy na to?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom