Zapowiedź

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Jakiś czas temu napisałem dla gazetki zapowiedź Arcania: A Gothic Tale. Pisałem to dla wieści z Nordmaru, jednak robiłem to z myśląo redkacji ;p. Teraz, gdy wyszła gazetka, mogę z czystym sumieniem umieścić moją pracę na stronie głównej. Zapraszam do lektury i komentowania tego, jak w tej chwili jest nam dane widzieć Arcania: A Gothic Tale.

Arcania: A gothic Tale - Zapowiedź
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Tu się musiałeś naprawde postarać Zig, zebrałeś wszystkie informacje o grze do kupy i ułożyłeś z tego bardzo fajną zapowiedź. Bardzo przyjemnie się czyta i jest dużo informacji zawartych w małej ilości tekstu.

A co do gry to myślałem że wymyślą coś ciekawszego niż to że Bezimienny stał się zły itp.
Mam nadzieję że będzie ciekawiej i dawni przyjaciele beziego staną po twojej stronie. I najbardziej mi się nie podoba ta mini mapa, co to jest, San Andreas?? Czwórka ma przypominać jedynkę i dwójkę a nie nic. Jeżeli to zrobią to naprawde zniszczą całą sagę. I to że rybakiem się gra też takie śmieszne powinno być tak jak w G1 że bohater wziął się nie wiadomo skąd i że został niechcący wciągnięty w całą sprawę. Ale grafika mi się podobają mi się te pomysły z tym wielkim drzewem.
Grę oceniam narazie na 6/10.
 
E

Electric_Dragon

Guest
Na początek pochwała ładnie napisanej zapowiedzi Arcania: A Gothic Tale. Podoba mi się. Jest kilka błędów ale w redakcji wspomnę o tym. Co do samych informacji o grze. Faktycznie kilka elementów może się nie podobać. I nie opieram swoich opinii o gameplay z targów E3. Wiem, że system tam przedstawiony (przy strzelaniu z łuku na przykład) jest już zmieniony. Praktycznie mam już zamówiony produkt konkurencji - Risen. Cieszy mnie, że Arcania wyjdzie w następnym roku. Wtedy mogę kupić oryginał. Przyszłość pokaże.
Jestem jednym z tych, którzy popierają wątek nowego bezimiennego bohatera. Chociaż moim zdaniem to i tak wszystko zatacza koło. Ale będziemy mieli możliwość zobaczyć jak został wykreowany charakter naszego dawnego bohatera.
 

Masir

New Member
Dołączył
20.11.2009
Posty
21
Romek bez przesady z tą mapką, mała mapka nie rozwali gothica. Po prostu dodali coś od siebie a i to może się przydać jak tam mają być tylko ciemne lasy i bagna to trudno się połapać gdzie co jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom