Zapowiedź Arcania: Gothic 4 W Gamestar

Status
Zamknięty.

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Czytaj newsa

Kolejna porcja materiałów na temat Arcania: Gothic 4. Gameplay obejrzcie sami, bo warto. O zdjęciach można powiedzieć, że są świeże jak bułeczki. Kilka godzin temu zostały zeskanowane.

[yt]Cj8yfqEnvmc[/yt]
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
No, nawet fanie się zapowiada. Mimika twarzy w każdym razie nie powala ale wygląda ładnie. Jakiś dziwny system otwierania zamków. Trochę mi się nie podoba system walki. Strzelanie z łuku żywcem z Risen'a.

Czyżbym tam widział Gorna i Diego? Prawie się nie zmienili od tych lat.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Hyhy, to jest prawie dokładnie to samo, co nam Clemens prezentował na pokazie, tylko tego motywu z lasem nie było ;o
Również zwróciłem uwagę na słabą animację ruchów ust, mam nadzieje, że to poprawią w finalnej wersji. Szkelo, prawdopodobnie dobrze widzisz, chłopaków będzie można spotkać w 4 części gry. Generalnie gra zapowiada się bardzo przyjemnie, jak to już pisałem w swojej relacji ;)
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Czyli JoWood zaczłęo miesiąc temu na poważnie brać się za reklamę gry i rozsyłać materiały do różnych redakcji
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Czyżbym tam widział Gorna i Diego? Prawie się nie zmienili od tych lat

Też mi się tak wydaje.

Z tego co widzę gra (chodź nie tworzona przez PB) jest połączeniem G1 i 2 z G3.
Są tam i piękne lasy i łąki ale i ciemne mroczne jaskinie, lochy a i nawet górzyste tereny po których, swobodnie będziemy mogli się poruszać.

Moim zdaniem, warto będzie tę grę kupić, chodźby z tego powodu, by przekonać się czy jest to dobra gra, czy szmelc, jak to poniektórzy userzy myślą.
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Nagrania zostały usunięte z powodu naruszenia prawe autorskich. Podejrzewam, że niedługo zostanie on usunięty także z innych kanałów YT

Na razie zamiennik:http://www.youtube.com/watch?v=CgG8SpVhtD4&feature=player_embedded
 

HHT

New Member
Dołączył
5.6.2010
Posty
2
http://www.gamestar.de/index.cfm?pid=1589&pk=12365&ci=search&search=arcania woideo oryginalnego serwisu

Mnie osobiście cieszzy "celowanie mieczem"(w gothicu 3 nieraz biłem swojego stojącego koło celu realnego-Orka)
 

Magnetic

New Member
Dołączył
11.6.2010
Posty
3
Dobry aspekt podałeś. Mnie również spodobało się to, że jest "celowanie" nie będzie przynajmniej siekanki na "oko".
Materiał wideo napawa optynizmem, że Gothic 4 może im się udać.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Mam wrażenie, że to video z gamestara jest jakąś składanką, bo widzę w nim fragmenty jednego z pierwszych filmików wypuszczonych w sieć.
Nie wiem jakoś tak oglądam ten filmiki mi bardzo arcadowym klimatem pachnie ;/
sam nie wiem czemu
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
http://www.gamestar....&search=arcania woideo oryginalnego serwisu

Mnie osobiście cieszzy "celowanie mieczem"(w gothicu 3 nieraz biłem swojego stojącego koło celu realnego-Orka)


Mam wrażenie, że to video z gamestara jest jakąś składanką, bo widzę w nim fragmenty jednego z pierwszych filmików wypuszczonych w sieć.
Nie wiem jakoś tak oglądam ten filmiki mi bardzo arcadowym klimatem pachnie ;/
sam nie wiem czemu

Zważ yeed, że nagranie pochodzi z targów E3 w 2009 roku, więc dlatego odczuwasz deja vu.

HHT to nie to samo video co na początku tematu jest. Gamestar bardzo dobrze pilnuje swoich spraw, większość kopii na YT zostały zablokowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom