Zapomnieni Bogowie

Status
Zamknięty.

Garandos

New Member
Dołączył
8.6.2008
Posty
5
nie moge sie doczekać co jest dalej . za tym portalem

Zapomieni bogowie to Inos i Beliar. Tak mi sie wydaje

ja wybrałem droge Xardasa

kolega nauczyłby się edytować posty. 25%
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Dla mnie ten tytuł oznacza nowych bogów ale po jakiej będą stronie.A xardas będzie miał wielką role w tym dodatku
 

Garandos

New Member
Dołączył
8.6.2008
Posty
5
Nowi Bogowie ? ciekawie jacy hi zapomieni to beliar i Inos dlatego że artefakty zostały spalone
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Garandos @ 12-06-2008, 11:07) index.php?act=findpost&pid=185921
Nowi Bogowie ? ciekawie jacy hi zapomieni to beliar i Inos dlatego że artefakty zostały spalone



Lol, zapomnieni, a przez całą serię o nich wszędzie głośno. Chyba mała sprzecznbość?
A co do tyłu, to jak na razie nie wiemy co może się ukrywac pod nazwą tajemniczego rozszerzenia.
Ale prawopodpone jest, iż ujrzymy nowe bóstwa, a moze te co wykasowali z Gothic 3? A miały się pojawić nowe.
 
V

Vergil

Guest
Dobra w G1 gadałem ze strażnikiem świątynnym w Starej Kopalni, z jakimś Gor Na. Skończyłem rozmowę, a ten mówi "NIECH NADEJDZIE PRZEBUDZENIE BOGÓW"- nie boga śniącego, tylko BOGÓW. Co to miało znaczyć?
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Vergil - to może być to! Następna trójka bogów przebudzi się i zechce zapanować nad ludźmi i wchłonąć moce I, B i A. Wtedy trójka bogów ciemności, światła i równowagi połączy siły aby sprostać wyzwaniu i zagrożeniu. Trzeba będzie skompletować ich najpotężniejsze artefakty np.: tarczę Adanosa i dwa miecze - Szpon Beliara, który byłby dużo silniejszy i jakiś miecz od Innosa. Wtedy miałoby się wielką moc i ruszyło do walki ze straszliwymi demonami...
 

misza666

New Member
Dołączył
24.6.2008
Posty
1
Z ich nienawiścią do siebie raczej połączenie mocy nic nie da ... A poza tym po co Ci dwa miecze skoro masz tarczę?? Bardziej skłoniłbym sie do stwierdzenie, że od Innosa byłby amulet, takie drugie oczko ( do kompletu). Co do tytułu to rzeczywiście zagadkowe.. chociaż kto wie może po prostu trafimy na jakąś niedostępną dla nas wcześnie wyspę.. może odnajdziemy swoją łajbę, którą bezczelni piraci ukradli naszemu drogiemu bohaterowi?? A jak odzyskamy łódź to chętnie bym wrócił do Khorinis ( efektownie zniszczyć klasztor magów ognia :p) ale rzeczywiście mogli by dać bogów ziemi i powietrza a nawet bym stwierdził, żeby ziemia była Kobietą( coś jak Gaja i Uranos) ludzie o nich niby zapomnieli, a ich miejsce zajęli synowie tych dwóch bogów ( oczywiście Innosiek, Adanosiek i Beliuś :p a my odkrywamy że w górniczej dolinie są ruiny świątyń im poświęconych.. bardzo kusząca propozycja by była
 

juran

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
8
a ja mam inaczej :D
beliar skuma sie z inoskiem i adanoskiem
a ci nowi bogowie to 3 boginie :)
taka zenska mafia bogow i se przyjda z kosmosu na ziemie i beda sie naparzac z naszymi 3 bogami :)

albo poprostu my bedziemy miec ekwipunek bogow jak juz to ktos wczesniej powiedzial i bedziemy musieli zniszczyc szatana,belzebuba,lucyfera albo jakiegos innego czarnego aniola :)
ale blagam nie dawajcie sniacego :(( on byl glupi jakos mi sie gothic 1 podoba ale koncowka jest zryta
 

Serpentes588

New Member
Dołączył
13.7.2008
Posty
14
Ja tam myśle że chyba to będzie miało znaczenie w obiecance cacance w G3 jaką byli magowie powietrza i ziemi a także ich bogowie (Tylko by to było trochę głupie no bo jak Adanos jest bogiem rownowagi Beliar zniszczenia a Innos dobra no a ci nowi to niby czego ?/? i nie chciałbym aby to byly boginie durnie by było) No bo to ma związek z obecnymi na przykład w Gothic 1, 2 i dwójce NK czarami są tam takie jak uderzenie burzy czy wiatru (to do magów powietrza) tylko nie wiem jakie by były do magów Ziemi.I ja podobnie jak Juran nie chcę aby był to ten głupi KRU-SHAK (Ludzie mówią spac) <_<
 

sear

New Member
Dołączył
11.7.2007
Posty
3
misza666, niby gdzie by miały być te ukryte świątynie w GD. Tam jest mało miejsca strasznie, no chyba, że zrobili by coś a'la Mroczne Tajemnice.
Vergil to by było bardzo dobre, ale gothic to nie gra kryminalna i taki szczegół większości przeszedł koło ucha i już pewnie nawet twórcy nie pamiętają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom