Zamknięćie Budy

Status
Zamknięty.

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Ehehe a ja siedzę sobie w domku, bo do szkółki nie idę... nie mam pojęcia czy zamknęli, ale autobus zamarzł i nie przyjechał. Mam nadzieje że w sobotę nie będę musiał odrabiać. Obecnie u mnie jest -21 no i chyba jutro też w domu będę siedział.

P.S- Wiadomość z ostatniej chwili, jednak szkoła zamknięta.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
We Wrocławiu jest teraz -16 (na V piętrze, więc pewnie na dole jest z -19). Szkoły mi nie zamkną, bo podobnie jak Dark Shadows mam jeszcze tydzień ferii, a te mrozy mają się utrzymać do końca tygodnia tylko
dry.gif
.
Zresztą, wolałbym iść do szkoły w mróz, niż odrabiać je w soboty, czego nie znoszę
tongue.gif
.
BTW: Żałuję, że w tym roku ferie u mnie wypadły tak wcześnie. Przez to nie mogę nigdzie wyjechać
dry.gif
.
Pozdrawiam.
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
U mnie szkoły nie zamknęli choć w Kłąju(między Bochnią a Niepołomicami) było dziś o 6 rano -32C musiałem jescze iść do kościoła bo jestem ministranem, w kościele było -2C myślałem że nie wytrzymam ale wytrzymałem, w szkole było gorąco choć na hali było bardzo zimno... A tak ogulnie to mało osób wtedy chodzi i można jaja dawac nauczycile nie mogą do szkoły dojechać ....

Poprostu LIPA i pozdrowienia dla Ludzi z małopolski:D..... kiedy będzie ten 13 luty, eh..
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
ja mieszkam na warmii i mazurach. rano bylo u nas okolo -30 stopni. bude mam zamknieta od dzis i jutro. w srode mam juz do szkoly. a od soboty ferie.

PS: oby temp. wzrosla na +. slyszeliscie ze z zimna zmarlo juz okolo 150 sosob w polsce?!
 

Archimonde

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
544
Tjaaa...wczoraj widzialem jak wkładali do worka sztywnego bezdomnego. Ochyda.

U mnie rano było -32 stopnie, na szczęście do budy mam około sto metrów, więc nie przemarzłem. U mnie z 25 osób w klasie było 15, to i tak najwięcej w całej szkole - w innych klasach było 5-10 osób. Do budy jutro nie idę, bo odwołali lekcje, ale w sobote mamy odrabiać. I co, myślą że ktoś przyjdzie w sobotę? Buahaha. Niektórzy w sobotę mają ważniejsze sprawy na głowie, np. turniej w soldata, oglądanie TV czy po prostu "dżymanie" cały dzień.

Pozdrawiam.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej! Też jestem z Poznania i z tego co wiem mojego gimnazjum nie zamkną, bo taką decyzję indywidualnie podejmuje dyrektor, więc nie ma na co liczyć...ja z resztą i tak nie byłem dziś w szkole, bo w taki mróz nie chciałem iść i zostałem w domu. Gdyby jednak zamknęli moją szkołę to cieszyłbym się jak szalony.
Ps. do szkoły mam jakieś 10 minutek drogi, ale przy temperaturze -25.C to jednak jest kawał drogi
smile.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Właśnie jak ktoś wyżej napisał we Wrocku jest okolo -20C pomijając żę mamy ferie więc odwołanie szkoły raczej mi nie grozi. Ale gdyby w tym roku ferie wypadły u nas chociaż tydzień później to być może by coś zamkneli. A tak kicha w wiadomościach mówia że tu i tu nie ma szkoły a potem 2 tyg ferii grrrr!!

A jak karzą odrabiać kiedy indziej to i tak mało kto przyjdzie
wink.gif
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Ja takze mieszkam w Świetokszyskim(Połaniec) , ale nie zamkneli szkoly- i jakos wole zeby nie zamykali
dry.gif
. Nienawidze odrabiac szkoly w weekendy i inne dni wolne od szkoly. Zreszta jutro mam probny sprawdzian do gim.
dry.gif
i jakos wole juz miec go za soba. Ale dzis na samej gorze w szkole, obok sali muzycznej byly sople
laugh.gif
laugh.gif
. Obecnie jest 17 stopni C , ale rano bylo -22.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja też dzisiaj w szkole nie byłem temperatura o świcie - 31, jutro tez najprawdopodobniej nie ide więc jest fajnie...a szkoła nadal otwarta więc nie będe musiał odrabiac...Mamusie mnie nie posłała bo za zimno było
smile.gif

Takii offtop..wybaczcie
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
U mnie nie zamykają szkoły niestety. Rano było -25 stopni C. W budzie nie jest włączone ogrzewanie <tylko w niektórych klasach>, a zimno jak cholera
dry.gif
.
/to tak nawiasem :]/
[Nie którzy uczniowie nawet wzięli sobie rękawiczki na lekcje. Nauczycielka francuza wkurzyła się na nich i kazała im pościągać te rękawiczki. Powiedziała: "Skoro mi nie jest zimno to wam też nie" - sorry, ale my mamy mniejszą masę od niej <i to nawet sporo
tongue.gif
:p>, więc może nam być zimno
dry.gif
dry.gif
mad.gif
]
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Zamknęli moje byłe gimnazjum...
Zamknęli moją byłą podstawówkę...
Zamknęli LO7...

a ja w budzie... a jutro sprawdzian z bioli... qtfa... =/
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Wczoraj miałem już post pisać, ale mi prąd wysiadł z powody mrozu (linia nie wytrzymała)
biggrin.gif
U mnie w tej chwili jest - 23*C (Śląskie(Zagłębie)-Sosnowiec)ale dopiero spada, a do szkoły nie chodze (dzisiaj było 4/17 z mojej klasy) bo za zimno, mam nadzieje, że w czwartek i piątek zamkną, bo pisze klasówe
cool.gif
a jakoś mi się nie chce uczyć (czuje się już jak na feriach) i ferie bym sobie przedłużył.

Ciepło pozdrawiam wszystkich co mają -30*C
smile.gif
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Trochę się czaiłem z napisaniem tego posta , nie wiem dlaczego
cool.gif


U nas (Wielkopolska-->Rejon Pilski) jest -27*C i nie narzekam
biggrin.gif

Dzisiaj mnie koleżanki zmyły i było lajtowo
tongue.gif

H00mor mam , ponieważ zamknęli moją szkołę na jutro i pojutrze (możliwe , że jeszcze na czwartek) . U nas i tak dużo ludzi było w klasie (16 na 24) . Jak szedłem ogłosić po klasach komunikat to w jednej klasie 5 ludzi było
laugh.gif
 

Shadow27

Member
Dołączył
26.10.2005
Posty
354
Nowe wiadomości z mojego gim.
Otóż jakże mądrze wymyśliła moja dyrekcja wprowadzone lekcje skrócone
laugh.gif
odrabiać nie trzeba , a i na lekcjach jest się krócej. Do tego nauczyciele narzekają czyli light
biggrin.gif
dzięki temu dyskoteka będzie napewno
rolleyes.gif
pzdr zmarzluchy
tongue.gif
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Co ja mam powiedzieć? Na dworze -28 było kiedy szedłem w kierunku szkoły. Nie założyłem czapki, bo i po co? To tylko dwadzieścia minut drogi piechotą. Zimno jak cholera, ale jak znalazłem się wewnątrz szkoły, poczułem potworne ciepło. Przeklęte, szczelne, plastikowe okna i poprawnie działające ogrzewanie. Wewnątrz było około 29 stopni na plus. Więc o skróceniu lekcji, czy też ich odwołaniu nie mogło być mowy. Liczy się temperatura wewnątrz, a nie na zewnątrz. Mieliśmy wszystkie lekcje, trwające 45 minut, a do tego byli niemal wszyscy. Szkoła pełna ludzi...

"Myślisz że straciłeś swojego konia? Kto wie, może kiedyś przyprowadzi ci całe stado."
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
A ja w budzie byłam... Nie zamkli
dry.gif
Ale było coś innego
Otóż mieliśmy miec kamerzyste ( i tylko po to wogóle wstałam dziś rano) a lekcje były od 7.10 rano. To wstałam ok 5.40, bo o 6.15 musiałam juz wyjśc na busa. No to ide....I stoje 45 minut!
W szkole - kaplica, mróz, lodówa i mrożonki (uczniowie). Na dodatek nie było 3 pierwszych lekcji a kamerzysta dotar do nas ok. 11,30
dry.gif

A potem dostań się człowieku do domu...

Jutro nie ide, mam to gdzieś. Moje LO ma dziwne przyzwyczajenia - palą latem a zima oszczedzają węgiel na lato
dry.gif

A soboty to ja się normalnie boje ... Zamarzniemy tam
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Ja również nie miałem okazji skorzystania z tegoż właśnie dobrodziejstwa
dry.gif
i chyba nie skorzystam wogóle... W szkole oczywiście dzisiaj byłem, nie będę opisywał drogi do szkoły, ani też warunków "otoczenia" (mniej wiecej 28*C), a powiem tylko tyle, że trwała jedynie 15 minut (ktoś może rzec "mało", dla mnie wystarczająco
wink.gif
). Na jutro odwołali próbne testy, nie ma pierwszych dwóch lekcji, więc chyba sobie urlop zrobię
cool.gif
...

Pozdrawiam...
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
ja sobie zaspałem i jak się obudziłem to rodzice byli w pracy wiedz nie fatygowałem się iść
biggrin.gif
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Jako że mieszkam w Poznianiu to powoli zaczynia sie ocieplać (tylko -15) i chyba z każdym będzie coraz cieplej! To ani jednej lekji nam nie odowlali, skrócili czy chociaż zrobili luzniejsze lecje! NIC siedzimy w budzie jakby nigdy nic! Jedyna róznica to to że nie kazali iść na boisko podczas długiej przerwy!

PS: Ci co mieszkają w Poznaniu to zapewnie widzą że śnieg pada lekko przed świętami i tdzień 2 tygodnie po świętach! I jest tu zazwyczaj najcieplej w Polsce! Kiedy u mnie było dopiero -7 to do mnie z Olsztynia wujek zatelefonował że u niego w nocy prawie -30!
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Teraz mieszkam w Warszawie(jest ok-20) ale gdy mieszkałem w Karpaczu to gdy temperatura spadała poniżej -30 to szkołe zamykali, albo tez gdy były burze śnieżne, więc moze tam warto chodzic do szkoły
tongue.gif
, ale w Warszawie nie spotkałem sie z przypadkiem zamknięcia szkoły. Teraz mam ferie jeszcze przez tydzień więc moze za tydzień cos zamknął.
biggrin.gif


Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom