Zakończenie Zadania Z Kodem

Status
Zamknięty.

artek001718

New Member
Dołączył
28.4.2007
Posty
4
Możliwe, że temat był, a ja starannie nie przeszukałem forum i dlatego byc może się powtarzam...

Mam wszystkie artefakty Adanosa (3 własnoręcznie znalezione, 2 dzięki kodom) i chciałbym miec możliwośc "porozmawiania" z Beliarem... Niestety według gry nie znalazłem 5 artefaktów, co mam zrobic? :(

PS Nie mówcie mi tylko, że gra z kodami to nie gra, bo ja o tym wiem :) Jestem już na innym savie dużo dalej jako Wojownik Ognia, oczywiście bez kodów. Powyższe pytanie ma właściwie na celu, bym "spróbował" misji wybrańca Beliara ;)

Trochę pogmatwałem, ale mam nadzieję, że mnie rozumiecie...
Pozdro :)

PS 2... Sorry, jeśli pomyliłem działy...
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Cóż, miałem tak podobnie z hełmem pierwszego paladyna i z pierścieniami alchemików w Geldern gdy bawiłem się kodami : P. Generalnie musisz "wziąć do ręki" te artefakty, w przeciwnym razie nie zaliczy Ci tego zadania. Spróbuj przywołać te 2 artefakty komendą 'spawn' (zakładam, że robiłeś to poprzez 'give'). Wtedy powinno zadziałać.
 

artek001718

New Member
Dołączył
28.4.2007
Posty
4
No cóz... Zadzialalo!! Szkoda, ze od razu na to nie wpadlem :) Moze to dlatego, ze za malo bawie sie kodami, ale cóz... W kazdym badz razie-wielkie dzieki :)


PS Sorry za OffTopic, ale mam pytanko (zeby nie robic oddzielnego tematu...) Sa kody lub jakis szybki sposób na zdobycie reputacji? (np. u Assasynów?)
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Tak, w konsoli wpisujesz 'spawn sh', następnie gadasz do gościa, który Ci wyskoczył i wybierasz interesujące Cię miasto lub frakcję. Oczywiście możesz od niego wziąć inne przydatne przedmioty, jak piłę i młot dla rybaka w Silden, czy skóry dla Sibura Narada, itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom