Zagubiony Rakus

Status
Zamknięty.

Knapek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
11
Mam taki problem gdyz mianowicie wlasnie robie questa dla Okary ze mam znalezc nowych ludzi, a wiec mam juz wszystkich i przypomnialem sobie o Rakusie ktorego kiedys uratwoalem przez przypadek... poszedlem do niego do jaskini i sie okazalo ze go... niema... po chwili chodzenia zdalem sobie sprawe ze przecierz bylem juz potem u niego i kazalem mu isc do Okary, ale niezwrocilem uwagi ze niezaktualizowalo mi questa... co mam teraz zrobic?? wezwac go jakos konsola czy co?? pomocy

BTW. W Oblivionie takich problemow niema... ;/

eeee widze cos malo pomocni jestescie... ale mam postep:D cudem znalalzem Rakusa w Okarze... tylko ze misja nadal niejest zaktualizowana... w ropaczy skorzystalem nawet z konsoli w przywolalem PAN POMOC aka PRZYWODCA i znalazlem w jego opcjach, wlsanie cos o tej misji LUDZIE DLA DLA MANNINGA (czy jakos tak) i nacisnalem to, zniknelo ale nic sie niewydarzylo, nadal niemam zaliczonego questa.... jak moge to zrobic POMOCY!!! moze nowy patch cos da??
 

Santiago

New Member
Dołączył
28.11.2006
Posty
12
QUOTE(Knapek @ 23-11-2006, 17:18) [snapback]127867[/snapback]

Mam taki problem gdyz mianowicie wlasnie robie questa dla Okary ze mam znalezc nowych ludzi, a wiec mam juz wszystkich i przypomnialem sobie o Rakusie ktorego kiedys uratwoalem przez przypadek... poszedlem do niego do jaskini i sie okazalo ze go... niema... po chwili chodzenia zdalem sobie sprawe ze przecierz bylem juz potem u niego i kazalem mu isc do Okary, ale niezwrocilem uwagi ze niezaktualizowalo mi questa... co mam teraz zrobic?? wezwac go jakos konsola czy co?? pomocy

BTW. W Oblivionie takich problemow niema... ;/

eeee widze cos malo pomocni jestescie... ale mam postep:D cudem znalalzem Rakusa w Okarze... tylko ze misja nadal niejest zaktualizowana... w ropaczy skorzystalem nawet z konsoli w przywolalem PAN POMOC aka PRZYWODCA i znalazlem w jego opcjach, wlsanie cos o tej misji LUDZIE DLA DLA MANNINGA (czy jakos tak) i nacisnalem to, zniknelo ale nic sie niewydarzylo, nadal niemam zaliczonego questa.... jak moge to zrobic POMOCY!!! moze nowy patch cos da??



A powiedziales o tym Mannigowi , tzn ze go przyprowadziles. Przyprowadziles juz wszytkie osoby??
 

Knapek

New Member
Dołączył
19.11.2006
Posty
11
Gdy podchodze do Maninga mam tylko do wyboru NAUCZ MNIE CZEGOS O KOWALSTWIE i POKAZ MI SWOJA BRON, nic innego niema a jak zagadam z RAKUSEM to mam tylko NACZU MNIE O ALCHEMI, PRADAWEJ... i POHANDLUJMU bodajze...

Zeby nierobic nowego tematu, wyzwolilem pare miast (Ardea, Cap Dun, Montere, Gotha, Vengard tzn zabilem wszystkie orki, Silden) i teraz jak chcialem isc do Geldern orki przy bramie rzucily sie na mnie a potem cale miasto... bedzie tak juz zawsze czy to jakis bug??
 

ziomek156

Member
Dołączył
2.12.2006
Posty
113
Wyzwoliłeś za dużo miast i cie orkowie nie lubią ;) Już tak będzie B)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom