Zaginiony William

Status
Zamknięty.

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Mam problem rybak ten obok magazynu paladynow powiedzial mi ze jego kompan William zaginą i mowil ze jest na wyspie naprzeciw przystani no to tam poplynelam i jest tam jaskinia ale nigdzie niema tam Williama i jest taka skrzynia krotej niemoge otworzyc bez klucza
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
William jest gdzie indziej, nie chcę opowiadać ci teraz części gry, więc powiem, że później go znajdziesz.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Mam problem rybak ten obok magazynu paladynow powiedzial mi ze jego kompan William zaginą i mowil ze jest na wyspie naprzeciw przystani no to tam poplynelam i jest tam jaskinia ale nigdzie niema tam Williama i jest taka skrzynia krotej niemoge otworzyc bez klucza
Gdy już ostatecznie pomożesz magom wody w pewnej kwestii oraz dostaniesz się do Jarkendaru to go znajdziesz w jednym z zniszczonych domostw. Nie ma go na wyspie Khorinis, tak jak zresztą wszyscy zaginieni.
 

Kahlan123

New Member
Dołączył
5.4.2011
Posty
38
Jestem juz przed wyplynieciem do Irdorath i wszystko sobie zbietam i dokanczam i niema nigdzie Williama (mowiac domost masz na mysli te swiatynie kaplana,wojownikow itp tam gdzie sie tabliczki kolorowe zbieralo? Biegalam tam ale niema go)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie nie nie. Takie zniszczone malutkie domki przy magach wody. Tam leży jego martwe ciało z listem. Powinieneś widzieć je gdy wyjdziesz od razu ze świątyni po przejściu portalu.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
W jarkendarze jest William. Dokładniej to w ruinie domu w drodze do obozu bandytów, na pewno tam jest, może po prostu nie zwróciłaś na niego uwagi.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Jesteś trochę jak mój młodszy brat, kiedy gada w gothicu z jakimś npcetem to go wcale nie słucha. Kiedy wychodzisz ze świątyni po teleportacji to któryś z magów (chyba Sturas) opowiada nam o tym i owym oraz wspomina o zwłokach rybaka znalezionych w jednym z domków starożytnej cywilizacji. Przy zwłokach jest list w którym pisze coś o ucieczce po tamie czy cós...
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Wszystko jasne. Zamykam.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom